Lidi to dojalo k slzám: Přátelé pomohli handicapovanému ženichovi provést první tanec se svou nevěstou

Nevěsta nedokázala skrýt své emoce, když její milovaný, který byl po nehodě ochrnutý, vstal z invalidního vozíku.

Ryana Estepa a jeho svatba/ Zdroj: goodhouse.ru

V posledním ročníku střední školy se život obyvatele Louisiany Ryana Estepa náhle změnil. Sportovec, který se chystal jít na vysokou školu a snil o tom, že se stane profesionálním fotbalistou, měl autonehodu, v důsledku čehož byl navždy ochrnutý od pasu dolů, píše The Epoch Times.

Ryana Estepa a jeho svatba/ Zdroj: goodhouse.ru

I přes nehodu Ryan sport neopustil a pokračoval v tréninku a v roce 2012 se dokonce zúčastnil paralympijských her v Londýně.

Úspěšně absolvoval vysokou školu, poté následovala kariéra motivačního řečníka a našel si stabilní práci v logistice, která mu pomohla koupit si vlastní dům.

A poté ve věku 34 let potkal svou lásku. Společný přítel ženu přestavil Chandlerovi Dandymu. Dívka se dlouho váhala, kamarád ale trval na tom, že se musí s Chandlerem setkat a nakonec přesvědčil ji, aby šla s ním na rande.

Poté se pár začal vídat stále častěji. Na prvním výročí jejích vztahu, vzal muž svou milovanou na romantický výlet na hory, kde ji požádal o ruku.

Ryana Estepa a jeho svatba/ Zdroj: goodhouse.ru

Na začátku června se konala svatba, na které ženich ohromil nevěstu tím, že se postavil na nohy pro první tanec. To bylo možné díky Ryanovým přátelům, kteří si přivázali jeho ochrnuté nohy ke své obuvi.

Muži tajně několik týdnů zkoušeli chodit jako jedna osoba a byli připraveni ukázat svůj svatební tanec.

Když Chandler viděla svého manžela vystupovat z vozíku s podporou přátel byla ohromená.

Ryana Estepa a jeho svatba/ Zdroj: YouTube

„Nemohla jsem uvěřit svým očím. Jen jsem ho chtěla obejmout,“ vzpomíná žena.

Ale k tanci ani nedošlo. Jakmile se její ruce dotkly Ryana, celý svět se pro ně zastavil. Pár dlouho stál, objímal se a nedokázal zadržet slzy.

Tento dojemný okamžik byl zachycen na videu:

Podle manželů si budou navždy pamatovat svůj svatební den a zázrak, který se tam stal. Ryan a Chandler mají velké společné plány – především chtějí mít „několik malých sportovců“. Mezitím si pár užívá líbánky. Mohou si být rádi, že Chandler tehdy odpověděla „ano“ na četné žádosti o první rande.

Líbilo se vám překvapení ženicha?

PSALI JSME: VĚRNÝ PES ZACHRÁNIL SVÉMU MAJITELI ŽIVOT: OTEVŘEL DVEŘÍ LÉKAŘŮM ZÁCHRANNÉ SLUŽBY

PŘIPOMÍNÁME: ADAM VOJTĚCH OBHAJUJE OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19 U DĚTÍ, ODBORNÍCI ALE TROCHU POCHYBUJÍ: „POTŘEBUJEME DOSÁHNOUT NĚČEHO, ČEMU SE ŘÍKÁ KOLEKTIVNÍ IMUNITA“

Share