Věrný pes zachránil svému majiteli život: Otevřel dveří lékařům záchranné služby

Majitel psa, 32letý Gary Gregory, který žije ve Felixstowe v Suffolku, se náhle začal cítit špatně. Než ztratil vědomí a spadl, podařilo se mu zavolat sanitku.

Hrdinský pes zachránil život svého majitele/ Zdroj: topfakty.com

Později se ukázalo, že den předtím podstoupil Gary v nemocnici endoskopii žlučníku kvůli přítomnosti kamenů a po příjezdu domů mu bylo špatně.

Následujícího rána začal vnitřně krvácet a kvůli němu ztratil vědomí.

Když sanitka dorazila k domu, záchranáři se nemohli dostat do domu, protože dveře byly zavřené. Ale uslyšeli velkého psa skákat uvnitř přímo u předních dveří a nejprve si mysleli, že je to agresivní pes, který jen bránil bydliště.

Hrdinský pes zachránil život svého majitele/ Zdroj: topfakty.com

Ve skutečnosti, když se záchranáři přiblížili ke dveřím, zaslechl je Meganův rotvajler a začal jednat. Přiblížil se ke vchodovým dveřím a začal se snažit je otevřít a pokusil se otočit kliku.

Megan několikrát vyskočil na dveře a nakonec se mu podařilo zatlačit na kliku a otevřít dveře a pustit zdravotníky dovnitř. Jak se ukázalo, právě včas, kdyby lékaři přišli za Garym o něco později, muž by zemřel kvůli silnému vnitřnímu krvácení.

„Mysleli si, že pes skáče ke dveřím, aby je vyděsil, ale ve skutečnosti se pokoušel pustit lidi dovnitř. Megan věděl, že mám velké potíže, “ řekl později Gary Gregory.

Hrdinský pes zachránil život svého majitele/ Zdroj: topfakty.com

„Když si to uvědomili, byli v šoku, protože už chtěli zavolat policii, aby rozbila dveře, což už pro mě bude pozdě,“ popsal Gary.

Poté, co Gary spadl na podlahu, několikrát se probudil, ale byl příliš slabý na to, aby vstal.

Vzpomněl si, jak telefonoval svému příteli Seanovi a řekl mu, že ho miluje. Pak si vzpomněl až na probuzení v nemocnici.

Hrdinský pes zachránil život svého majitele/ Zdroj: topfakty.com

„Lidé o podobných pasch často říkají špatné věci, ale Meghan je laskavý. Jsem mu velmi vděčný, není pochyb o tom, že mi zachránil život,“ řekl Gary.

Doktorům se podařilo zastavit krvácení a nyní na Gary čeká operace na odstranění žlučových kamenů.

„Meganin čin znovu ukázal, že psi mohou cítit, když se jejich majitelům děje něco špatného, a chtějí mu pomoci. Až bude Megan s námi, jsem si jist, že budeme v pořádku,“ říká Gary.

PSALI JSME: SEDM TÝDNŮ PO NAROZENÍ: DCERA PRINCE HARRYHO A VÉVODKYNĚ MEGHAN SE KONEČNĚ OFICIÁLNĚ STALA SOUČÁSTÍ LINIE NÁSLEDNICTVÍ BRITSKÉHO TRŮNU

PŘIPOMÍNÁME: „ODEŠEL ŠŤASTNÝ“: MUŽ PŘED ODCHODEM PSA S LEUKÉMIÍ MU UKÁZAL SVĚT Z VRCHOLU HORY

Share