Sedm týdnů po narození: Dcera prince Harryho a vévodkyně Meghan se konečně oficiálně stala součástí linie následnictví britského trůnu

Jedenáctá vnučka královny Alžběty ІІ. oficiálně zaujala své právoplatné místo na seznamu následníků britského trůnu.

Královská rodina/ Zdroj: tsn.ua

Dcera Meghan Markle a prince Harryho Lilibet Diana Mountbattenová-Windsorová se narodila 4. června 2021. A pouze sedm týdnů po narození byla oficiálně přidána do seznamu následníků trůnu.

Princ Harry a Meghan/ Zdroj: YouTube

Žebříček následníků trůnu je zveřejněn na oficiálních stránkách Buckinghamského paláce. Lilibet je na osmém místě hned po starším bratrovi Archiem a jejím otcem princem Harrym.

Princ Harry, Meghan a jejich syn Archie/ Zdroj: tsn.ua

Obnovený seznam následníků trůnu se objevil před třemi dny poté, co si královští odborníci všimli, že osmé místo stále zaujímá prostřední syn královny Alžběty, princ Andrew, kterého by měla nahradit malá Lillibet Diana, píše britský bulvární deník podle Daily Mail.

Princ Harry a Meghan/ Zdroj: nv.ua

Změny si všiml novinář a královský životopisec Omid Scoby. Na Twitteru uvedl: „Linie následnictví trůnu byla aktualizována na webových stránkách královské rodiny a nyní zahrnuje druhé dítě vévody a vévodkyně ze Sussexu, Lilibet Mountbettenovou-Windsorovou, která je osmou v pořadí na trůn. Narodila se 4. června.“

PSALI JSME: 77LETÝ OTEC MEGHAN BY UŽ RÁD VIDĚL SVÁ VNOUČATA: POKUD MU TO DCERA S HARRYM NEUMOŽNÍ, TAK JE DÁ K SOUDU

PŘIPOMÍNÁME: PRINC HARRY A MEGHAN MARKLE UŽ NEBUDOU MÍT DALŠÍ DĚTI: ZA TAKOVÉ ŘEŠENÍ ZÍSKAJÍ ODMĚNU

Share