10 let na české scéně: Herečka a zpěvačka Eva Burešová prozradila plány do budoucnosti

Eva Burešová obsadila jednu z hlavních postav oblíbeného seriálu Slunečná. Poprvé se herečka objevila na obrazovkách před deseti lety a u teto příležitosti herečka měla interview, ve kterém prozradila, jaké plány má do budoucnosti.

Po soutěži v televizním pořadu Česko Slovensko má talent se herečka získala slávu. Na show se dívka šla ve svých sedmnácti letech.

„Vždy mě překvapí, že už je to tak dávno,“ řekla nedávno v interview. O tom informuje na svých webových stránkách portál cnn.iprima.cz.

Zatím už uplynulo více, než deset let a nyní Burešová má osmadvacet let. Nad svým hereckým výkonem žena tvrdě pracuje. „Nic jako dovolená pro mě neexistuje,“ nechala se slyšet.

Nezapomíná ale Eva Burešová na svých příbuzných a rodinu, kterým se snaží ve volném čase věnovat nejvíce své pozornosti.

Do budoucna nemá přesné plány, snaží se života užívat a dělat to, co pro ní osud připravil. “Nemám ale vytyčené určité cíle, jsem rozhodnutá chytat se příležitostí, které přijdou,“ potvrdila.

PSALI JSME: EVA BUREŠOVÁ ALIAS TÝNA ZE SLUNEČNÉ SLAVÍ 28. NAROZENINY: UKÁZALA SE PO BOKU FOREJTA A POSLALA FANOUŠKŮM MILÝ VZKAZ

ČTĚTE TAKÉ: „OBČAS POTŘEBUJI NABRAT NOVÉ SÍLY A VYČISTIT SI HLAVU“: EVA BUREŠOVÁ PROZRADILA, JAK BY PRO NI MOHLA VYPADAT IDEÁLNÍ DOVOLENÁ

Share