„Občas potřebuji nabrat nové síly a vyčistit si hlavu“: Eva Burešová prozradila, jak by pro ni mohla vypadat ideální dovolená

Talentovaná zpěvačka a herečka Eva Burešová hodně pracuje a byla jednou z těch umělkyň, které v době koronaviru nepřišly o práci. Ale také potřebuje odpočinek, a tak nedávno společně se svým partnerem Přemkem Forejtem letěla do Španělska. Promluvila i o své ideální dovolené pro web eXtra.cz.

Podle svých slov by přesto chtěla mít o něco více času na dovolenou. Hodně pracuje a říká, že letos v létě bude mít ještě volné dny, ale chtěla by delší dovolenou.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Eva Burešová prozradila, že v době epidemie koronaviru měla také hodně práce, bylo hodně natáčení a dokonce i měla koncerty. Vzpomíná, že byl tlak i ze strany médií.

„Nejsem tak silná, jak se možná někomu zdá, jsem také člověk, také občas potřebuji nabrat nové síly a vyčistit si hlavu,“ řekla Eva Burešová pro eXtra.cz.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Herečka a zpěvačka říká, že pro odpočinek nepotřebuje luxusní hotely, důležité je pro ni jiné. Ráda by si odpočinula a aby vedle ní byli její blízcí lidé, to ji naplňuje energií.

Dalším důležitým bodem by bylo, že by nemusela vstávat podle budíku v pět ráno. Byla by to pro ni určitě ideální dovolená.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Podle svých slov také ráda objevuje něco nového, například má ráda jiné kultury, má ráda cestování do nových měst, chce ochutnávat nová jídla atd. Ráda by si vzala auto a jela po jiných městech a zemích.

Pokud jde o suvenýry, upřednostňuje náramky a prstýnky. To ráda nakupuje v místech, kde bývá.

PSALI JSME: „OPRAVDOVÉ ŠTĚSTÍ“: NEJKRÁSNĚJŠÍ DUBAJSKÝ PRINC ZVEŘEJNIL SNÍMKY SVÝCH NOVOROZENÝCH DVOJČAT

PŘIPOMÍNÁME: VLADIMIR POLÍVKA OSLAVIL SVÉ DVAATŘICÁTÉ NAROZENINY: CO O ZNÁMÉM HERCI ŘEKLA JEHO MAMINKA CHANTAL POULLAIN

Share