Vladimir Polívka oslavil své dvaatřicáté narozeniny: Co o známém herci řekla jeho maminka Chantal Poullain

Známý moderátor a herec Vladimír Polívka 5. července oslavil své 32. narozeniny. Velkou oslavu svých narozenin Vladimír přesunul na jiné datum, protože včera byl také svátek Cyrila a Metoděje.

Vladimír Polívka/Zdroj: youtube.com

O svém synovi portálu ŽivotvČesku se rozhodl promluvit jeho maminka Chantal Poullain, která je velmi ráda, že má tak talentovaného a úžasného syna. Podle jejich slov, talent zdědil od svého tatínka Bolka Polívky a také od maminky.

Chantal Poullain/Zdroj: youtube.com

Oba rodiče jsou na svého syna hodně hrdí. Podle slov Chantal, vychovala z Vladimíra osobnost, která se může vyvíjet podle toho, co chce. “Vladimír je člověk, který má respekt, je gentleman a sice s ním není vždy vše jednoduché, ale zbožňují ho,” prozradila Chantal.

Poullain je jistá, že svého syna vychovala moc dobře, a nejdůležitější pro ni je to, že vychovala z Vladimíra osobnost, která ve dnešní době je jedním z nejpopulárnějších umělců v České republice.

Chantal Poullain/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “COŽ PRO MĚ BYLO PŘEKVAPENÍ“: HEREČKA JITKA SCHNEIDEROVÁ PRO SEBE OBJEVILA NOVÝ SPORT A POCHLUBILA SE KRÁSNOU POSTAVOU

PŘIPOMINAME: DEVA KASSEL VE VĚKU 16 LET ZASTÍŇUJE SVOU MATKU MONIKU BELLUCCI: JAK VYPADÁ DCERA SLAVNÉ HEREČKY

Share