Karel Gott ve své knize prozradil, proč s Ivanou vybrali právě taková jména pro své dcery: nebyl to snadný úkol pro rodiče

Nedávno vyšla kniha o legendárním zpěvákovi Karlu Gottovi, která se jmenovala Má cesta za štěstím. Je tam spousta fotografií, různé materiály, ale také je tam popsáno tajemství jmen jeho dcer Charlotte Elly a Nelly Sofie. Píše o tom portál eXtra.cz.

Karel Gott se narodil 14. července, takže k jeho narozeninám vyšla kniha Má cesta za štěstím. Fanoušci již zesnulého Českého slavíka na tuto knihu reagovali pozitivně.

Karel Gott a Ivana Gottová / Zdroj: youtube.com

Tato kniha obsahuje přibližně 1800 fotografií a dalších materiálů, které byly spojeny s Mistrem, přičemž mnohé byly zveřejněny poprvé.

Kromě toho je tam ale také napsáno, proč mají jeho dcery s manželkou Ivanou taková jména.

Karel Gott / Zdroj: youtube.com

V knize zpěvák vzpomíná, že když byla jeho partnerka Ivana poprvé těhotná, mnozí říkali, že by mu měla porodit syna. Rodiče však už věděli, že budou mít dceru.

Charlotte Ella Gottová se narodila v roce 2006. Ještě před jejím narozením si rodiče vybírali její jméno tak, aby dobře znělo s otcovým příjmením.

Karel Gott a Ivana Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Chtěli také, aby jejich dcera mohla mít v budoucnu možnost vybrat si ze dvou jmen, která by byla pochopitelná i pro lidi v jiných zemích.

„Líbila se nám zdvojená tt a ll. Charlotte jako Karla po mně a Ella po mé jazzové bohyni Elle Fitzgerald,“ napsal Karel Gott v knize.

Karel Gott, Ivana Gottová, Charlotte Ella Gottová, Nelly Sophie Gottová / Zdroj: youtube.com

V roce 2008 se jim narodila mladší dcera Nelly Sophie Gottová. Rodiče tehdy měli o něco složitější úkol, protože chtěli, aby bylo znělé i k jménu její sestry.

„Nakonec jsme se shodli na Nelly, zdvojené ll a Sofie podle úchvatné Sophie Loren, náš společný herecký idol s Ivanou,“ uvedl Karel Gott.

PSALI JSME: “TĚŠIL JSEM SE NA SPOLEČNOU DOVOLENOU“: MARTIN KOCIÁN PROZRADIL PŘÍČINU, PROČ HO PARTNERKA ROZHODLA OPUSTIT

PŘIPOMÍNÁME: SOUD ROZHODL O ZRUŠENÍ POVINNÉHO NOŠENÍ RESPIRÁTORŮ VE VEŘEJNÉ DOPRAVĚ I VE VNITŘNÍCH PROSTORÁCH: MINISTERSTVO MÁ ALE JEŠTĚ NĚKOLIK DNÍ, ABY TO NAPRAVILO

Share