Dědeček radil své vnučce, aby si našla pár do svých 29. narozenin: Je si jistý, že jinak zůstane navždy sama

Tiktokerka Megan Elizabeth s přezdívkou meganelizabeth1016 zveřejňuje zábavná videa se svou rodinou. V jednom z nejnovějších videí Megan ukázala korespondenci se svým dědečkem, který se obával o osobní život své vnučky.

Megan Elizabeth a její tiktok/ Zdroj: media leaks.ru

Dědeček dívky má již 91 let a je velmi znepokojen tím, že vnučka je ve svých téměř 29 letech stále sama. A rozhodl se jí připomenout, že je čas založit vztah.

Megan Elizabeth a její tiktok/ Zdroj: tiktok

Udělal to jen zvláštním způsobem – napsal, že pokud dívka v příštích třech měsících před svými narozeninami nenajde lásku svého života, pak navždy zůstane sama.

Megan Elizabeth a její tiktok/ Zdroj: tiktok

To jsem já, tvůj dědeček. Četl jsem článek, který říká, že pokud si lidé nenajdou partnera do 29 let, pravděpodobně zemřou na samotě. Tvé narozeniny jsou za tři měsíce. Jen chci, abys to věděla.
Miluji tě,
Dědeček.

Podle slov dědečka nemá bloggerka tolik šancí na navázání vztahu. A v reakci na to Megan řekla jen Díky.

Dědeček se obává nejen o osobní život dívky. Přes svůj věk muž pozorně sleduje dění ve světě. Dozvěděl se tedy, že prostřednictvím tiktoku mohou ostatní země sledovat Američany, a pospíšil varovat svou vnučku.

Megan Elizabeth a její tiktok/ Zdroj: tiktok

Megan, to jsem já, tvůj dědeček. Přečetl jsem si jeden článek o jiných zemích, které použivájí údaje z webu zvaného TikTok proti Americe. Máš tiktok? Prosím buď opatrná.
Miluji tě,
Dědeček.

Megan Elizabeth a její tiktok/ Zdroj: tiktok

Dívka ujistila svého podezřelého dědečka, že nepoužívá žádný tiktok.

Dědeček Megan Elizabeth/ Zdroj: tiktok

Video získalo více než 11 milionů zhlédnutí. Komentátoři připomínají, že jejich prarodiče se chovají podobně. Možná jsou jejich rady podivné, ale ze srdce.

@meganelizabeth1016

Shhhh…. He will never know 😅🤡 #ilied #grandpa #thanks #thanksgrandpa #blesshim #foreversingle #millennial #family #toxictiktok #fy #foryou

♬ Can You Feel the Love Tonight – Boyce Avenue & Connie Talbot

PSALI JSME: VĚRNÝ PES ZACHRÁNIL SVÉMU MAJITELI ŽIVOT: OTEVŘEL DVEŘÍ LÉKAŘŮM ZÁCHRANNÉ SLUŽBY

PŘIPOMÍNÁME: ADAM VOJTĚCH OBHAJUJE OČKOVÁNÍ PROTI COVID-19 U DĚTÍ, ODBORNÍCI ALE TROCHU POCHYBUJÍ: „POTŘEBUJEME DOSÁHNOUT NĚČEHO, ČEMU SE ŘÍKÁ KOLEKTIVNÍ IMUNITA“

Share