Lékař chce, aby Miloš Zeman byl znovu převezen do nemocnice: opozice požaduje podrobné informace o zdravotním stavu prezidenta před začátkem povolebních jednání

Ošetřující lékař Miroslav Zavoral údajně doporučil prezidentovi Miloši Zemanovi, aby se vrátil do nemocnice, ve které strávil několik dní minulý měsíc. Hlava státu ale hospitalizaci odmítl. Informuje o tom web novinky.cz s odkazem na Deník N.

„Požádal prezidenta, aby se vrátil do nemocnice,“ potvrzují nejmenované zdroje. Lékař také prohlédne Zemana ve čtvrtek.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Možná hospitalizace by měla být jenom předběžnou opatrnosti. Prezident ovšem nechce Lány zatím opouštět.

V poslední době se hodně spekuluje na téma zhoršení zdravotního stavu Miloše Zemana. Opozice žádá, aby Hrad sdělil podrobné informace ohledně toho v jakém stavu prezident je.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček prohlásil, že se prezident cítí dobře a těší se na povolební jednání.

Předseda Sněmovny Radek Vondráček řekl, že Zeman sice trpí některými onemocněními, ale v jeho věku je to normální. Aktuálně se ale prý cítí dobře a má pracovní schůzky.

Miloš Zeman / Zdroj: youtube.com

Miloš Zeman minulý měsíc strávil v nemocnici 8 dní a dle Hradu šlo o rekondiční pobyt. Lékaři během vyšetření pouze zjistili, že prezident trpí dehydratací a vyčerpáním a nic vážného mu nehrozí.

PSALI JSME: JAKÝ JE ZDRAVOTNÍ STAV MILOŠE ZEMANA: „NEMUSÍTE MÍT STAROST, PAN PREZIDENT SE VELMI TĚŠÍ NA POVOLEBNÍ VYJEDNÁVÁNÍ,“ UVEDL JIŘÍ OVČÁČEK

PŘIPOMÍNÁME: MIMOŘÁDNÁ SCHŮZE SNĚMOVNY: ANDREJ BABIŠ NAVRHUJE ZMRAZENÍ PLATŮ POLITIKŮ

Share