Kristině je již 15 let. Jak se modelka za ta léta změnila

Ruska Kristina Pimenova se od útlého dětství vyznačovala svým hezkým zevnějškem. Rodičům dívky se často říkalo, že mají velmi krásné dítě. Ve 4 letech se Kristina již nebála přehlídkového molu a na módních přehlídkách se cítila klidná a sebevědomá.

Dodnes zůstává Pimenova nejmladší supermodelkou na světě. Matka Kristiny se kdysi věnovala modelingu a zná všechny zvláštností této profese. Její dcera musí kombinovat módní přehlídky a studium. Matka však říká, že to není tak obtížné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Kristina Pimenova / Zdroj: live41media.com

Kristina jde do školy a pak jde na trénink. Věnuje se moderní gymnastice. Focení probíhá pouze jednou za měsíc. Přehlídky módních domů se konají dvakrát ročně.

Krásnou a talentovanou dívku si všimla i zahraniční média. Obávala se, že dítě může jednoduše ztratit dětství.

Kristina Pimenova / Zdroj: live41media.com

Někteří začali říkat, že Kristina má jedinečný pohled. Nevypadá dětinsky, jako by ve svém věku už něco zažila. Říkají také, že Pimenova se od svých vrstevníků liší svým aristokratismem. Na to její matka odpovídá, že její dcera je vychovaná dívka a ví, jak se chovat ve společnosti.

Od sedmi let krásná Ruska spolupracuje se slavnými značkami. Mezi nimi jsou Dolce & Gabbana, Armani a Benetton. V 10 letech byla Kristina pozvána pracovat do Ameriky. Dívka získala pracovní vízum. Smlouvu podepsala její matka.

Kristina Pimenova / Zdroj: live41media.com

Kristině je nyní 15 let. Dívka má účet na Instagramu a aktivně sdílí fotografie se sledujícími. Je třeba poznamenat, že život supermodelky přitahuje pozornost stále více lidí. Její účet sleduje více než dva a půl milionu lidí. A jejich počet každým dnem roste.

Kristina píše v angličtině. Tento jazyk už dobře zná.

Kristina Pimenova / Zdroj: live41media.com

Dívka často ukazuje, jak vypadá bez make-upu.

PSALI JSME: „DRSNÁ“ MODELKA: JAK SE ZMĚNILA ZA 6 LET

PŘIPOMÍNÁME: NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLČIČKA NA SVĚTĚ: JAK VYPADÁ PO 4 LETECH A JAK SE ZMĚNIL JEJÍ ŽIVOT

Share