“Konečně jsem si koupila vlastní byt”: Veronika Kopřivová ukazala své milionové bydliště

29.létá známá modelka a také expřítelkyně populárního hokejisty Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová ve dnešní době na svých sociálních sítích ukazuje, že je pracovitá a všechno se ji daří.

Krásná modelka je ve dnešní době zamilovaná a nedávno si koupila vlastní luxusní byt, který ukázala svým příznivcům na Instagramu. Podle jejich fotek můžeme vidět, že Kopřivová ve dnešní době je šťastná.

Veronika Kopřivová/Zdroj:

Veronika Kopřivová/Zdroj: instagram.com

“Hurááá, konečně jsem si koupila vlastní být. Odvaha jít za svými sny a trávit dny, svátky a víkendy práci mají smysl,” napsala modelka ještě v říjnu v roce 2020, která trosku lituje, že neinvestovala peníze do vlastního bydliště trochu dříve.

Podle jejich slov, tehdy své vysněné hnízdo zařizuje. Pomáhal ji její partner, který s ni v novém bytě bydlí. Kopřivová řekla, že plánuje bydlet ve svém novém obydlí 2-3 roky. Potom své vysněné hnízdo bude pronajímat.

Veronika Kopřivová/Zdroj: instagram.com

V dnešní době její hnízdo je obydlené a na svém Instagramu známá modelka před pár dny sdílela nový snímek svého bytu. Kopřivová doma i pracuje, a moc si toho váží, protože velké množství českých celebrit ve dnešní době kvůli koronaviru ztratili svou práci.

Dnes se svým partnerem Veronika odletěla do Malediv, odkud se chlubí na svém Instagramu krásnými fotkami. Díky nim můžeme vidět, že je opravdu šťastná.

Veronika Kopřivová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: SLUNCE, SENO, JAHODY: JAK VE DNEŠNÍ DOBĚ VYPADÁ A ČÍM SE ZABÝVÁ SLAVNÁ HEREČKA JAROSLAVA KRETSCHMEROVÁ

PŘIPOMINAME: NEJDŘÍVE SE JÍ KVŮLI VZHLEDU SMÁLI: DÍVKA SE ALE NEVZDALA A NYNÍ BUDUJE ÚSPĚŠNOU MODELÁŘSKOU KARIÉRU

Share