Slunce, seno, jahody: Jak ve dnešní době vypadá a čím se zabývá slavná herečka Jaroslava Kretschmerová

První díl filmu Slunce, seno, jahody diváci poprvé uviděli před 40 lety. Tato letní komedie od známého režiséra Zdeňka Trošky proslavila nejen režiséra, ale i velké množství herců, kteří v tomto filmu hráli.

Jaroslava Kretschmerová/Zdroj: youtube.com

Jednou z takových je Jaroslava Kretschmerová, která na podzimu oslavila své 65.narozeniny. Ve dnešní době je stále aktivní a portál Tvguru uvedl, že se plné připravuje na natáčení seriálu Madame, který diváci zvládnou uvidět v letošním roce.

Slavná herečka se narodila v roce 1955 v Praze. Jejími rodiči byli známý muzikanti. Dokonce i její babička hrála v Národním divadle. Herečka vystudovala pražské DAMU a hned po studiu se stala členkou divadla Ypsilon, které bylo velmi populární ve 20.století.

Jaroslava Kretschmerová/Zdroj: tvguru.cz

Přesně divadlo Ypsilon přivedlo Jaroslavu na hereckou cestu, kvůli tomu začala hrát v nejrůznějších filmech. Nejvíc se proslavila díky filmu Slunce, seno, jahody.

Její herectví moc silně působí na její osobní život, protože kvůli své práci nikdy neměla dlouhodobě vztahy a doteď nemá děti. Naposledy diváci ji viděli v seriálu Krejzovi, ale její herecká kariéra pokračuje, protože je stále aktivní a velmi šťastná.

Jaroslava Kretschmerová/Zdroj: divadlonajezerce.cz

PSALI JSME: VERONIKA STROPNICKÁ MUSÍ HLEDAT JINOU PRÁCI NEŽ HERECTVÍ: „NEVÍM, JESTLI MĚ V PADESÁTI DEVÍTI JEŠTĚ NĚKDE VEZMOU,“ ŘÍKÁ HEREČKA

PŘIPOMINAME: NEJSKROMNĚJŠÍ HVĚZDA: HEREC, KTERÝ MÁ MILIONY, ŽIJE NA 2,5 TISÍCE MĚSÍČNĚ, JEZDÍ METREM A ROZHODL SE ROZDAT VEŠKERÝ SVŮJ MAJETEK CHUDÝM

Share