Veronika Stropnická musí hledat jinou práci než herectví: „Nevím, jestli mě v padesáti devíti ještě někde vezmou,“ říká herečka

Rok 2020 byl pro lidi z kreativních profesí velmi těžký. Mnoho herců či hudebníků přišlo o veškeré své příjmy a aby nějak žili dál, museli alespoň na čas změnit svůj obor a najít si jinou práci. Například herečka Veronika Stropnická je také velmi nespokojená s tím, že nyní nemůže hrát a vydělávat svým herectvím. Nyní je sama nucena hledat jiné možnosti.

Modelka Agáta Hanychová během vysílání na Instagramu mluvila se svou maminkou herečkou Veronikou Stropnickou.

Veronika Stropnická / Zdroj: youtube.com

Začali diskutovat o tématu cestování po Česku, ale herečka si hned všimla, že by teď mohla cestovat jen za prací. Mnoho herců ještě od března 2020 téměř po celou dobu nemělo práci.

Dodala, že protože nemá práci a nemůže hrát, tak ji to „trošku naplňuje depresí“. Navíc se jí na konci měsíce moc nelíbil fakt, že si nic nevydělala.

Veronika Stropnická / Zdroj: youtube.com

„Tak jsem už koukala na jobs.cz a přemýšlela, co bych mohla dělat, ale nevím, jestli mě v padesáti devíti ještě někde vezmou,“ řekla Veronika Stropnická.

Herečka ale přesto hodlá hledat jinou práci. Předpokládá, že divadla budou zavřená až do září, takže hrát s největší pravděpodobností nebude moci.

Veronika Stropnická / Zdroj: youtube.com

Předpokládala, že by mohla hlídat děti. Pak si vzpomněla, že když hlídala svého vnuka Kryšpína, vrátil se s teplotou. To bylo na Silvestra.

Možná se to rozhodla říct jako nějaký vtip, protože je vlastně dobrou matkou a babičkou. Během vysílání také nabídla jedné matce, že jí může pomoci, pokud bude potřeba.

Veronika Stropnická / Zdroj: youtube.com

Nutno také říci, že Veronika Stropnická také vyučuje herectví na soukromé Mezinárodní konzervatoři v Praze. Spousta studentů má ráda, jak učí. Zatím se toto školení děje online a je to určitě těžké.

PSALI JSME: PREMIÉR BABIŠ ŘEKL, ŽE HLEDÁ NOVÉ MOŽNOSTI NAKOUPENÍ VAKCÍN: BLATNÝ DLE JEHO SLOV MINISTERSTVO NEOPUSTÍ

PŘIPOMÍNÁME: KRÁSKA ZE SVATBY NA PRVNÍ POHLED NATÁLKA MYKYTENKO JE ZNOVU SINGLE: CO SE MEZÍ NÍ A POLITIKEM Z MOSTU STALO

Share