Nejdříve se jí kvůli vzhledu smáli: dívka se ale nevzdala a nyní buduje úspěšnou modelářskou kariéru

Obyvatelka Havaje Maya Macpherson od dětství trpěla kvůli problémům s kůží a posměchu spolužáků, kteří ještě nevěděli, že v budoucnu budou muset litovat svých krutých slovech.

Ve 14 letech si dívka všimla akné. Spolužáci nazývali Mayu „pizzou“ a „sopkou“, protože na její tváři byly podle nich skutečné krátery. Kvůli takovým komentářům dívka měla dost nízké sebevědomí.

Maya Macpherson / Zdroj: ukr.media

„Cítila jsem se plachá a depresivní, zřídka jsem vycházela z domu, protože jsem se bála reakce ostatních lidí,“ řekla Macpherson.

Problém nezmizel ani po deseti letech.

Maya Macpherson / Zdroj: Instagram

„Zkoušela jsem všechno — od chemického peelingu, laseru a mikronidlingu až po antikoncepci, ale nic nepomohlo,“ přiznala dívka.

V honbě za zdravou kůží začala Macpherson každodenně měnit prostěradla a byla si jistá, že to pomůže se zbavit akné.

Dívka navíc užívala četné léky na předpis, ale nic nepomohlo.

Maya Macpherson / Zdroj: Instagram

„Skrývala jsem pupínky pod tunami make-upu, protože jsem se bála krutých komentářů. Nechtěla jsem, aby se na mě lidé takhle dívali, “ přiznala Mayová.

Jednoho dne se dívka rozhodla změnit stravovací režim, přejít na vegetariánskou stravu a začít cvičit jógu.

Maya Macpherson / Zdroj: Instagram

„Začala jsem poslouchat své tělo a krmit ho tím, co chtělo. Meditace a Reiki (druh netradiční medicíny) mi pomohly snížit hladinu stresu, která také ovlivňuje stav pokožky.

Podle Mayy by léčba kůže měla být prováděna zevnitř, protože jen tak se můžete zbavit všech toxinů, které otravují tělo. Od té doby Macpherson zapomněla na problémovou kůži a začala modelingovou kariéru.

Maya Macpherson / Zdroj: Instagram

Nyní se účastní přehlídek a také se natáčí v reklamě a bývalí spolužáci pravděpodobně nepoznají v úspěšné modelce bývalou „pizzovou dívku“.

PSALI JSME: KRÁSKA ZE SVATBY NA PRVNÍ POHLED NATÁLKA MYKYTENKO JE ZNOVU SINGLE: CO SE MEZÍ NÍ A POLITIKEM Z MOSTU STALO

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA JE MODROOKÁ SUPERMODELKA A MANŽEL S TMAVOU PLETÍ: JAK VYPADAJÍ DĚTI JEDNOHO Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH PÁRŮ NA SVĚTĚ

Share