Klaus odmítá očkování a svou občanskou neposlušností chce posunout svět dopředu: policie nyní vyšetřuje jeho návštěvu restaurace

Exprezident Václav Klaus ve vysílání CNN Prima NEWS řekl, že se snaží postrkávat svět dál a s vakcinací nesouhlasí. Politik již několik krát porušoval vládní nařízení. Dle svých slov dělá je formou občanské neposlušností.

Václav Klaus / Zdroj: youtube.com

„Jsem člověk, který proti restrikcím zásadně protestuje,“ prohlásil Klaus s tím, že je také proti zavírání obchodů a škol. Rýpl si také do Romana Prymuly a řekl, že se chová jinak, protože neporušuje to, co sám vymýšlí.

Bývalý prezident zdůraznil, že žijeme pod diktátem a on chce svým protestem získat pro občany svobodu. Václav Klaus odmítá očkovaní a nechce nahrazovat přirozenou imunitu „zkvašenou vakcínou“.

Václav Klaus / Zdroj: youtube.com

V neděli se exprezident zúčastnil demonstrace proti vládním restrikcím. Imunolog Václav Hořejší řekl, že proti demonstrantům měla zasáhnout policie. Klaus odpověděl, že se lidé nesmí dát a nad nehoráznosti Hořejšího se smějí.

„Já za nehoráznost považuji, co říká pan Klaus,“ uvedl imunolog a dodal, že politik jen opakuj to, co někde slyšel, protože není odborníkem v tomto oboru.

Václav Klaus / Zdroj: youtube.com

V minulosti se Klaus objevoval na veřejnosti se sundanou rouškou a naposledy navštívil restauraci, která měla být zavřená. Majitel zařízení vysvětlil, že si politik objednal jídlo se sebou a zašel si pouze na toaletu. Klasu ovšem nic se sebou neodnesl.

Obě osoby nyní bude prošetřovat policie.

Václav Klaus / Zdroj: youtube. com

PSALI JSME: ROMAN PRYMULA SESTAVIL SEZNAM NEJČASTĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ NÁKAZY KORONAVIREM: POZDRAV STISKNUTÍM RUKY SKONČIL NA DRUHÉM MÍSTĚ

PŘIPOMÍNÁME: ZNÁMA ZPĚVAČKA SDÍLELA ČÁST SVÉHO SOUKROMÍ: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROZRADILA, KDO VEDLE NI SPÍ

Share