Kde se nachází Vladimir Putin: nejčastěji se mluví o třech místech

Nyní není známo, kde je prezident Ruské federace Vladimir Putin. V poslední době mohli lidé sledovat pouze jeho natočená videa. S prezidenty jiných států komunikuje pouze telefonicky. Nyní se mluví o několika místech, kde by mohl být. Informuje o tom web TN.cz.

Prezident Ukrajiny Volodymyr Zelenskyj každý den pronáší projev před kamerou, mluví o situaci v zemi.

Volodymyr Zelenskyj / Zdroj: youtube.com

Prezident Ruské federace Vladimir Putin je ale nyní v ústraní. Diváci mohou vidět pouze ty jeho vystoupení, která byla předem natočena.

Předpokládá se, že ruský prezident mohl zůstat v Moskvě. Na oficiálním Twitteru prezidenta Ruska bylo napsáno, že v neděli navštívil staveniště Národního vesmírného centra.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Dalším předpokladem je, že by se Vladimir Putin mohl nacházet v Kremlu. Tuto informaci ale zatím nelze potvrdit.

Podle ruského politologa Valerija Soloveja by nyní hlava státu mohla být na Sibiři v jakémsi speciálním bunkru. Bezpečnost pro něj teď může být prioritou.

Vladimir Putin / Zdroj: youtube.com

Ruský politolog před pár dny napsal, že Vladimir Putin údajně trpí duševními poruchami. Poté musel svá slova několik hodin vysvětlovat místním úřadům.

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ SE ROZHODL POSTARAT O UPRCHLÍKY Z UKRAJINY: OZNÁMIL, ŽE VOLYŇŠTÍ ČEŠI OPUSTILI UKRAJINU, UPRCHLÍCI NA ČAPÍ HNÍZDO ZATÍM NEDORAZILI

PŘIPOMÍNÁME: TLESKALI MU VESTOJE: „BEZ VÁS BUDE UKRAJINA SAMA,“ ŘEKL ZELENSKÝ V EVROPSKÉM PARLAMENTU

Share