“Každý mi říká, jak mi to sluší”: Kateřina Cajthamlová odhalila tajemství své krásné proměny

58letá známá doktorka a moderátorka Kateřina Cajthamlová, která se proslavila díky show Jste to, co jíte ve dnešní době se změnila k nepoznání. Diváci jsou zvykli, že ten pořad moderuje brunetka, a před rokem kvůli podvodu na internetu se stala sympatickou blondýnkou.

Kateřina Cajthamlová/Zdroj: youtube.com

Na internetu se objevila reklama hubnoucího oleje, ve které zneužili tvář Cajthamlové. Kvůli tomu moderátorka dostala doporučení změnit svůj vzhled. Portálu Blesk řekla, že takovým způsobem fanoušci pořadu pochopí, že fotky jsou staré a firmu, která prodává hubnoucí olej moderátorka žádným způsobem nepodporuje.

Svůj vnějšek známá moderátorka měnit nechtěla, ale udělala to pro své fanoušky, protože nechtěla, aby je podváděli. Svůj nový vzhled Kateřina měnit nechce, protože ho má ráda.

Kateřina Cajthamlová/Zdroj: youtube.com

“Nová barva vlasů se mi moc líbí a každý mi říká, jak mi to sluší. Jsem už z 80.% šedivá a světlejší barva to tak přirozeně zakryje,” řekla Cajthamlová, která je ve dnešní době spokojená, a dokonce i vděčná podvodníkům, díky kterým přijala rozhodnuti o změně barvy svých vlasů.

Změna barvy vlasů není jediná změna, kterou udělala známá moderátorka. Kateřina dokonce i zhubla o několik kilo. Podle jejich slov, zhubla jenom kvůli pohybu, kterého má ve dnešní době dostatek. Moderátorka moc často chodí na procházky a dokonce i jezdí na elektrokole.

Kateřina Cajthamlová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: “JE TO VELKÁ HRDINSKÁ ZÁLEŽITOST ŽEN”: CO VYZKOUŠEL VLADIMÍR KOŘEN BĚHEM POŘADU ZÁZRAKY PŘÍRODY

PŘIPOMINAME: “POMÁHÁME TĚM, KTEŘÍ ZA NÁS SLOUŽILI”: JAKOU ČÁSTKU V RÁMCI AKCE DOBRODEN DAROVAL ZNÁMÝ MODERÁTOR LEOŠ MAREŠ

Share