“Je to velká hrdinská záležitost žen”: Co vyzkoušel Vladimír Kořen během pořadu Zázraky přírody

47letý známý moderátor Vladimír Kořen má manželku, která za pár měsíců porodí mu 4.dítě. Kořen by moc chtěl být u porodu a podporovat svou manželku.

Vladimír Kořen se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

Ve dnešní době Vladimír moderuje pořad Zázraky přírody. Kořen portálu Super řekl, že během natáčení vyzkoušel těžký porod na svém těle. Podle jeho slov, dávali mu na tělo elektrošoky, které stimulují podobné bolesti jako při porodu.

“Je to strašlivé. Říká se, že zrození života je zázrak, ale je to především velká hrdinská záležitost žen,” prozradil Kořen, pro kterého vydrž žen během porodu je neuvěřitelná.

Zázraky přírody/Zdroj: instagram.com

Kvůli takovému zážitku známý moderátor začal svou manželku ještě víc obdivovat. Ve svém pořadu známý moderátor moc často zkouší nějaké adrenalinové věci.

Nedávno se potápěl pod ledem a dokonce i skočil z mostu na laně. Během posledního natáčení Kořen dostal zranění, kvůli kterému byl hospitalizován do nemocnici.

Zázraky přírody/Zdroj: instagram.com

Podle jehož slov, kvůli tomu, že opravdově zkouší adrenalinové věci přineslo pořadu Zázraky přírody velké množství diváků. Jeho partnerka Martina se za svého manžela moc boji, kvůli tomu Kořen vymyslel pěknou metodu.

Kořen řekl, že nikdy své manželce dopředu neříká o tom, co dělal během natáčení. Stejnou metodu používá i se svými rodiči. Podle jehož slov, nechci u svých blízkých vyvolávat strach dopředu.

Zázraky přírody/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: NEJSKROMNĚJŠÍ HVĚZDA: HEREC, KTERÝ MÁ MILIONY, ŽIJE NA 2,5 TISÍCE MĚSÍČNĚ, JEZDÍ METREM A ROZHODL SE ROZDAT VEŠKERÝ SVŮJ MAJETEK CHUDÝM

PŘIPOMINAME: “POMÁHÁME TĚM, KTEŘÍ ZA NÁS SLOUŽILI”: JAKOU ČÁSTKU V RÁMCI AKCE DOBRODEN DAROVAL ZNÁMÝ MODERÁTOR LEOŠ MAREŠ

Share