Kandidátka na prezidentku Klára Long Slámová ukázala svůj dům: blízko domu vytvořila pláž

Známá advokátka Klára Long Slámová před časem oznámila, že hodlá kandidovat na prezidentku. Budou ji podporovat její manžel Gregory a její dcera Elizabeth. Také když si bude potřebovat odpočinek, má k tomu dům s výhledem na pláž, který si sama vytvořila. Řekla o tom víc pro server ŽivotvČesku.cz.

Klára Long Slámová / Zdroj: youtube.com

Dům s výhledem na pláž se česká advokátka rozhodla udělat přímo v Česku. Podle svých slov vždy chtěla mít takový dům a měla štěstí, že si splnila svůj sen.

Takové příjemné místo se rozhodli vytvořit na Orlíku. Na tom místě je krásná příroda, ale zároveň je to kousek od civilizace. Prý se tam cítí jako u moře.

Klára Long Slámová / Zdroj: youtube.com

„Na Borneu jsme se seznámili s manželem, takže přiznám, že je to inspirace místem našeho první setkání,“ uvedla Klára Long Slámová pro Život v Česku.

Podle svých slov chtěla mít vedle sebe kousek Bornea, kde by si mohla užívat teplého počasí a chodit naboso. Velké množství písku přivezli z Radotína, ale pak ho nosili sami ručně.

Dům Kláry Long Slámové / Zdroj: ŽivotvČesku

Advokátka říká, že se na tom místě cítí v klidu a může si tam vyčistit hlavu. Je tam skvělá příroda, čerstvý vzduch, mohou tam hrát děti, navíc mají dobré sousedy.

V blízkosti domu a pláže je ještě skála, kterou manželé dělali 1,5 roku. Vzpomíná, že nejtěžší bylo přivézt kameny, mnohé z nich vozili v kufru auta.

Klára Long Slámová / Zdroj: youtube.com

Podle ní některé zvlášť krásné kameny pro tuto skálu dokonce koupili. Rozhodně to nebylo levné, ale kromě peněz tomu věnovali hodně času.

Také sami si udělali zahradu, i když k tomu neměli žádné speciální znalosti, takže jsou velmi pyšní, že se jim to podařilo.

Dům Kláry Long Slámové / Zdroj: ŽivotvČesku

Klára Long Slámová ale dodala, že i když už vše vypadá dobře, vždy si najdou ještě nějakou práci, aby to místo bylo ještě lepší.

PSALI JSME: EVROPSKÁ KOMISE HODLÁ ZASTAVIT VYPLACENÍ DOTACÍ: ÚŘEDNÍCI PROHLÁSILI, ŽE DŮVODEM JSOU SVĚŘENECKÉ FONDY BABIŠE

PŘIPOMÍNÁME: CHANTAL POULLAIN SE ROZHODLA ZMĚNIT SVOU IMAGE: MÁ NOVÝ ÚČES A VYSVĚTLILA, PROČ TO UDĚLALA

Share