Meteorologové prozradili, jaké počasí čeká Českou republiku během prvních podzimních dnů: začátek záři bude deštivým

ČHMÚ sdílel novou předpověď počasí, podle které do České republiky přijdou v tomto týdny znovu deště, a začátek podzimu bude docela studený. Podle meteorologů, teploty na začátku týdne nebudou vyšší než 20 stupňů Celsia.

Dešť v Praze/Zdroj: youtube.com

ČHMÚ sdílel, že v pondělí bude oblačné počasí, a v některých oblastech bude pršet. Nejvíc srážek bude na severovýchodě republiky. Nejvyšší denní teplota bude jen 19 stupňů Celsia.

Během úterý teploty klesnou až do 18 stupňů Celsia. Noční teploty klesnou až do 9 stupňů a přes den téměř ve všech oblastech bude pršet. Ve středu teploty trochu stoupnou do 20 stupňů Celsia, ale počasí bude oblačné, a v některých oblastech bude pršet.

Dešť v Praze/Zdroj: youtube.com

V čtvrtek Česko bude čekat teple počasí, s minimálním počtem srážek. Teploty stoupnou do 21 stupňů Celsia, a téměř celý den bude polojasné počasí. V pátek teploty se mohou zvýšit do 23 stupňů Celsia, a celý den bude svítit slunce.

Dešť v Praze/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: BĚHEM PRÁZDNINOVÉHO VÍKENDU ŽÁDNÉ SLUNÍČKO NEBUDE: METEOROLOGOVÉ PROZRADILI, JAKÉ POČASÍ MOHOU OČEKÁVAT OBYVATELE ČESKA

PŘIPOMÍNÁME: KVŮLI POČASÍ SE PROCHÁZKY SKORO NEKONALY: CO DĚLALI ČESKÉ HVĚZDY NA FILMOVÉM FESTIVALU V KARLOVÝCH VARECH

Share