Chantal Poullain se rozhodla změnit svou image: má nový účes a vysvětlila, proč to udělala

Česko-francouzská herečka Chantal Poullain se rozhodla změnit svůj vzhled. Je jí 65 let a často ženy v jejím věku nejsou náchylné k experimentům. Vždy měla dlouhé vlasy tmavé blond barvy, ale nyní se její kadeře staly velmi bílé.

Chantal Poullain / Zdroj: youtube.com

Chantal Poullain na svých sociálních sítích ukázala svůj nový účes. Podle ní to byl její sen, totiž chtěla mít bílé vlasy.

Ukázala své mikádo a kadeře se staly opravdu velmi bílé. Zatím však zůstává neznámé, zda to byla paruka, nebo si skutečně obarvila vlasy.

Chantal Poullain / Zdroj: youtube.com

Ve svém příspěvku na Instagramu také vysvětlila, že změnila svůj vzhled, protože bude hrát novou roli. Film se bude jmenovat Půlnoční zpověď.

Herečka doufá, že až diváci tento film uvidí, bude se jim líbit. Toto dílo bude natočeno pro FTV Prima, a proto radila všem, aby sledovali zprávy o natáčení od této televize.

Chantal Poullain / Zdroj: youtube.com

Tento příspěvek na Instagram se líbil nejen jejím fanouškům, ale také mnoha dalším známým osobnostem. To se líbilo například zpěvačce Lucii Vondráčkové, moderátoru Janu Musilovi, herečce Terezě Brodské nebo herečce Dagmar Havlové.

PSALI JSME: ZDENĚK PODHŮRSKÝ SE VE SPOLEČNOSTI OBJEVIL SE SVOU KRÁSNOU PŘÍTELKYNÍ: HEREC A FOTOGRAF PROZRADIL, JAK SE POZNALI

PŘIPOMÍNÁME: BOHDALOVÁ VYSVĚTLILA, JAK JÍ FUNGUJÍ VZTAHY S MUŽI: HEREČKA TAKÉ SPOČÍTALA, KOLIK JICH KOLEM SEBE MÁ

Share