Zdeněk Podhůrský se ve společnosti objevil se svou krásnou přítelkyní: herec a fotograf prozradil, jak se poznali

Fotograf a herec Zdeněk Podhůrský byl nedávno spolu se svou partnerkou ve společnosti. S Veronikou jsou párem už více než 7 let. Podle svých slov je s ní spokojený a také prozradil, jak se poznali. Řekl to pro portál ŽivotvČesku.cz.

Zdeněk Podhůrský je moderátorem, dabingovým režisérem, dabérem, zpěvákem, hercem a fotografem. V českém showbyznysu je výraznou osobností.

Zdeněk Podhůrský / Zdroj: youtube.com

Nedávno přišel na jednu party se svou partnerkou Veronikou. Krásná blondýnka má umělecké jméno Veronika Margaret. Její blonďaté vlasy vypadaly skvěle, líbilo se to nejen mužům, ale i ženám.

Zdeněk Podhůrský a Veronika tvoří pár už 7 let, jsou s tímto vztahem spokojeni. Herec a fotograf řekl, že se mu líbí, že jeho partnerka má dobrý smysl pro humor, má rád její inteligenci a samozřejmě, že je krásná.

Zdeněk Podhůrský / Zdroj: youtube.com

„Poznali jsme se úplně náhodně v obchodním domě a dali jsme se do řeči kvůli focení, protože to je mým koníčkem,“ řekl Zdeněk Podhůrský pro Život v Česku.

Podle něj se tehdy bavili, že by ji chtěl vyfotit. Díky tomu rozhovoru se po nějaké době stali párem. K tomuto focení došlo také.

Zdeněk Podhůrský se svou partnerkou Veronikou / Zdroj: Profimedia.cz

Když slavil své jubileum, měl výstavu v Malostranské besedě, kde byly prezentovány ty fotografie, o kterých mluvil. Zmínil také, že její fotografie byly zveřejněny i v magazínu Playboy.

„Jsem šťastný a spokojený muž,“ uvedl Zdeněk Podhůrský.

PSALI JSME: TAŤÁNA BRZOBOHATÁ PROMLUVILA O MANŽELSKÉ KRIZI: “VĚŘÍM, ŽE CO MÁ PŘETRVAT, PŘETRVÁ”

PŘIPOMÍNÁME: MAKHMUD MURADOV POPRVÉ PO PĚTI LETECH PROHRÁL V ZÁPASE: CO MU NA TO VZKÁZALA JEHO PARTNERKA MONIKA BAGÁROVÁ

Share