Kalousek řekl, koho by lidé měli volit do Sněmovny: exposlanec prozradil, jestli uvažuje o návratu do politiky

Exposlanec Miroslav Kalousek prozradil, co si myslí o současné české politice a volbách do Sněmovny, které proběhnou na podzim. Politik tvrdí, že o tom, kam bude směřovat země rozhodnou jenom lidé. Kalousek dle svých slov také může začít přemýšlet o návratu do politiky po skončení voleb. Informuje o tom web zivotvcesku.cz.

Miroslav Kalousek / Zdroj: youtube.com

Poslaneckou sněmovnu Miroslav Kalousek opustil ještě na začátku roku a prohlásil, že do Parlamentu kandidovat nebude. To bylo důvodem, aby se vzdal poslaneckého mandátu.

Miroslav Kalousek / Zdroj: youtube.com

„Po volbách mohu o návratu do politiky začít přemýšlet, jestli budu kandidovat, či ne,“ uvedl bývalý předseda TOP 09 s tím, že je nyní velmi soustředěný na volbách do Sněmovny.

Kalousek má velké politické zkušenosti a v minulosti také vedl stranu KDU-ČSL. Následně však ji opustil a založil TOP 09.

Miroslav Kalousek / Zdroj: youtube.com

Bývalý poslanec mimo jiné prozradil, koho by lidé měli v říjnu volit. Je přesvědčen, že se voliči nejčastěji rozhodují na základě emocí, ale tentokrát by měli svůj hlas dát jedné z opozičních koalic. Jedná se o uskupení SPOLU (TOP 09, ODS a KDU-ČSL) nebo koalici Pirátů a STAN.

PSALI JSME: MILOŠ ZEMAN POGRATULOVAL DĚTEM V BRNĚ K NOVÉMU ŠKOLNÍMU ROKU: „PŘEJI VÁM RADOST ZE ŽIVOTA, KAMARÁDY, HODNĚ JÍDLA I POCIT ÚSPĚCHU NA ZÁKLADĚ SOUTĚŽE“

PŘIPOMÍNÁME: SPD PODALA ŽALOBU NA OPATŘENÍ PROTI KORONAVIRU VE ŠKOLÁCH: PODLE NICH JSOU NEDOSTATEČNĚ ODŮVODNĚNÉ A DOKONCE I DISKRIMINAČNÍ

Share