Jiří Krampol byl znovu hospitalizován: co se mu stalo

Herec Jiří Krampol se stal letos na podzim častým hostem Nemocnice Na Františku. Nedávno byl znovu hospitalizován, diagnostikovali mu zápal plic. Píše o tom portál Blesk.cz.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Podle jeho přátel by se herec měl více šetřit, protože jeho organismus už není jako mladý. Radí mu, aby více odpočíval.

Jiří Krampol má už od útlého věku problémy s astmatem. Navíc mu 13 let hlídá srdce kardiostimulátor, který dostal kvůli arytmii.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

„Ať víc myslí na sebe než na druhé, měl by být v klidu, nevím, kam se pořád žene,“ řekla jeho bývalá manželka Marta Krampolová.

Sice se dávno rozvedli, ale stále se kamarádí. Jeho exmanželka má nyní obavy o něj. Také podle ní by neměl být mezi lidmi tak často, přestože už byl přeočkován třetí dávkou vakcíny proti koronaviru.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Herec ještě dříve řekl, že mu není příjemné být v prázdném bytě. Na konci léta 2020 zemřela jeho manželka Hana, poté začal věnovat práci ještě více času.

V poslední době hodně jezdil po zemi se svým pořadem se Zuzanou Bubílkovou. Kromě toho je ochoten pomáhat svým přátelům, účastnit se dalších aktivit a o odpočinku moc nepřemýšlí.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

Během letošního podzimu byl již třikrát hospitalizován. To je důvod, proč jeho přátelé mají obavy o jeho zdraví. Jiří Krampol pro Blesk.cz řekl, že mu lékaři už dávají antibiotika.

PSALI JSME: KARLOS VÉMOLA SE STAL ČTYŘNÁSOBNÝM OTCEM: „MIMINKO LELE ODEBRALI HNED PO PORODU,“ PROZRADIL

PŘIPOMÍNÁME: VE STÁNCÍCH SE JIŽ SBÍRAJÍ PODPISY ZA KANDIDATURU BABIŠE NA PREZIDENTA: KONČÍCÍ PREMIÉR TVRDÍ, ŽE NEMÁ S TÍM NIC SPOLEČNÉHO

Share