„Je to jedna z věcí, kterých si nemůžu u chlapa vážit“: manželka režiséra Jiřího Adamce obvinila svého manžela z toho, že si vymýšlí

Vše vypadalo tak, že režisér Jiří Adamec a jeho manželka Jana mají opět klidný vztah a žijí znovu spolu. Alespoň to říkal režisér, ale jeho manželka na tato slova reagovala trochu podrážděně. Píše o tom server Blesk.cz.

Jiří Adamec před několika dny řekl, že jsou s manželkou opět spolu a že prý mají společné bydlení na Hanspaulce v Praze. Takový výrok se jeho ženě příliš nelíbil.

Jana Adamcová / Zdroj: youtube.com

„Nevím, proč můj muž tvrdí, že žijeme spolu,“ řekla pro Blesk.cz Jana Adamcová. Bývalá moderátorka a současná mluvčí vlády o tom mluvila trochu naštvaně.

Lze předpokládat, že ideální vztah v tuto chvíli nemají. O tomto tématu se jí moc nechce mluvit, ale tento výrok jejího manžela ji nenechal v klidu.

Jiří Adamec / Zdroj: youtube.com

Podle ní lidé v jejich okolí o této situaci vědí. Vysvětlila, že sice mají trvalé bydliště, ale to neznamená, že spolu žijí.

Dodala, že svého manžela respektuje jako profesionála, nechápe však, proč si vymýšlí nepravdy. Podle jejího názoru by musel jen přiznat, že některé nepříjemné věci v životě se mohou stát.

Jana Adamcová / Zdroj: facebook.com

„Je to jedna z věcí, kterých si nemůžu u chlapa vážit,“ dodala Jana Adamcová. Zdá se, že každý z manželského páru vnímá stav jejich vztahu jinak.

Mohlo by vás zajímat:Jenifer Lopez i Ben Affleck zaplanowali ślub? Czy po prawie 20 latach wszystko zakończy się szczęśliwie

PSALI JSME: VÁCLAV SVOBODA BYL PŘEVEZEN PŘÍMO Z DÁLNICE DO NEMOCNICE: CO SE HERCI STALO A JAK SE CÍTÍ NYNÍ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA EFEKTNĚ DALA VÝPOVĚĎ V SUPERMARKETU: VIDEO, JAK TO UDĚLALA

Share