Belohorcová ukázala své bydlení : fanoušci ale byt moderátorky zkritizovali a uvedli důvod, proč se jim nelíbí

Moderátorka ze Slovenska Zuzana Belohorcová ukázala byt, který pronajímá na ostrově Tenerife. Jedná se o třípodlažní dům a stojí toto bydlení 90 tisíc měsíčně. Fanoušci ale moc nadšení nebyli. Píše o tom web blesk.cz.

Očividně, že předchozí bydlení na Miami v mrakodrapu s výhledem na oceán bylo úplně o něčem jiném. Když Ameriku rodina opouštěla, chtěli se usadit ve Španělsku v Malaze. Nakonec se ali rozhodli pro Tenerife.

Zuzana Belohorcová/ Zdroj: youtube.com

I když je ostrov v Atlantickém oceánu, k moři Belohorcová má daleko. Nyní svůj byt předvedla ostatním.

„Pojďte se podívat, jak na Tenerife žijeme my. V budoucnu tu můžete žít i vy,“ říká moderátorka, která s manželem podniká v realitách. Žijí uprostřed ostrova ve třípodlažním bytě.

V nejvyšším patří je manželská ložnice s koupelnou a terasou. Také je zde pokoj pro syna Nevia.

Níž je obývací pokoj s jídelnou a kuchyní. Ještě o patro níž je pokoj dcery Salmy, ze kterého může vystoupit přímo do bazénu. Kromě toho je zde místnost pro hosty.

Byt Zuzany Belohorcové / Zdroj: instagram.com

I když to vypadá, že byt je velký, pro rodinu zřejmě nestačí. Jak je vidět, kolem je plno kufrů. Navíc cena není zrovna nízká. Pronájem bytu stojí 90 000 korun měsíčně.

Zuzana Belohorcová / Zdroj: instagram.com

Jedna z fanynek si toho také všimla a napsala, že takové bydlení je určitě předražené. „Chápu, že to je Tenerife, ale i tak,“ dodala.

Další komentující uvedl, že byt působí jako bydlení pro dovolenou. Upozornil na všude přítomné kufry, hygienické potřeby a věci naskládaní na sobě. „Myslím, že tohle video působí přesně opačně, než jaký mělo dát pocit,“ ukončil jeden z fanoušku moderátorky.

Byt Zuzany Belohorcové / Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: GABRIELA SOUKALOVÁ SE POCHLUBILA NOVOROZENOU DCEROU: BYL TO JEDEN Z JEJICH PRVNÍCH SPOLEČNÝCH OKAMŽIKŮ

PŘIPOMÍNÁME: VÁCLAV SVOBODA BYL PŘEVEZEN PŘÍMO Z DÁLNICE DO NEMOCNICE: CO SE HERCI STALO A JAK SE CÍTÍ NYNÍ

Share