Dominika Gottová promluvila o možném návratu do Česka: vysvětlila důvody, proč takové rozhodnutí může učinit

Po smrti Karla Gotta se jeho nejstarší dcera Dominika pokusila změnit svůj život a vrátila se do Česka. Netrvalo však dlouho a odletěla znovu do Finska, kde předtím dlouhá léta žila. Informuje o tom server Stars24.cz.

Dominika Gottová se vrátila do Finska, přestože měla práci v Česku. Jedním z důvodů bylo, že chtěla obnovit svůj vztah s finským kytaristou Timem Tolkkim.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Jsou manželským párem dlouhá léta, přemýšleli o rozvodu, ale přesto zůstali spolu. Timo Tolkki ale nedávno odletěl do zahraničí a část peněz si vzal s sebou.

Právě finanční situace je nyní pro nejstarší dceru českého Slavíka hlavním problémem. Navíc nyní nemá práci, takže její život teď není snadný.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

Na druhou stranu nyní má dost času přemýšlet o své budoucnosti a učinit nějaké rozhodnutí. Možná by se mohla vrátit do Česka.

Do Prahy hodlá přiletět letos na podzim. Chce vědět, jaké jsou v ČR možnosti, především co se týče práce. Podle svých slov hodlá přiletět v říjnu.

Dominika Gottová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Neříkám, že se vracím, ale pokud to tady nevezme nějaký obrat, tak mi nic jiného nezbývá,“ řekla Dominika Gottová pro server Aha!

PSALI JSME: BELOHORCOVÁ UKÁZALA SVÉ BYDLENÍ NA TENERIFE: FANOUŠCI ALE BYT MODERÁTORKY ZKRITIZOVALI A UVEDLI DŮVOD, PROČ SE JIM NELÍBÍ

PŘIPOMÍNÁME: „JE TO JEDNA Z VĚCÍ, KTERÝCH SI NEMŮŽU U CHLAPA VÁŽIT“: MANŽELKA REŽISÉRA JIŘÍHO ADAMCE OBVINILA SVÉHO MANŽELA Z TOHO, ŽE SI VYMÝŠLÍ

Share