Žena efektně dala výpověď v supermarketu: Video, jak to udělala

Zaměstnankyně supermarketu ve Spojených státech byla tak unavená ze své práce, že se rozhodla dát výpověď. Oznámila to přes reproduktor přímo v supermarketu.

Dívka jménem Beth pracovala v oddělení elektrotechniky 5 let. Řekla o docela obtížných pracovních podmínkách v supermarketu. Ale to byl jen začátek.

„Pozor všichni kupující. Jmenuji se Beth, jsem z oddělení elektrotechniky. Pracovala jsem v tomto supermarketu téměř 5 let. A mohu říci, že všichni zde odpracovávají navíc a každému zde nedoplácejí peníze.“

Beth / Zdroj: facebook.com

Dívka měla připomínky k vedení supermarketu. Podle ní se ke svým zaměstnancům chovají hrozně a neustále vyhrožují propuštěním. A pro starší zaměstnance je to extrémně těžké.

„Pokaždé, když jsme měli problémy, bylo nám řečeno, že neexistují nenahraditelní lidé … Společnost také velmi špatně zachází se staršími zaměstnanci. Nestydíte se takhle komunikovat se svými kolegy? Doufám, že takhle nemluvíte se svými rodinami,“ dodala Beth.

Beth / Zdroj: facebook.com

Na konci videa dívka oznámila, že dává výpověď. Mimochodem, za pár dní video získalo téměř 190 000 zhlédnutí. Většinou lidé podporovali odvážný krok Beth:

„Je to prostě úžasné. Jen tak dál, dívko!“

„Jste můj hrdina!“

Beth / Zdroj: facebook.com

„Máš pravdu! Tvůj život bude mnohem lepší. Život je tak krátký, že bys neměla ztrácet čas prací, kterou nenávidíš.“

„Kéž by to udělal každý!“

PSALI JSME: NA SKLÁDKU JAKO DO PRÁCE: MAMINKA SBÍRÁ VYHOZENÉ VĚCI A DOSTÁVÁ ZA TO 1000 DOLARŮ TÝDNĚ

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA MĚLA NA SOBĚ TAK ŠPATNÉ OBLEČENÍ, ŽE JI VYHODILI ZE SOUDU: VIDEO SE STÁLO VIRÁLNÍM NA INTERNETU

Share