Na skládku jako do práce: Maminka sbírá vyhozené věci a dostává za to 1000 dolarů týdně

Tiffany She’ree je 32 let, žije v Texasu a má čtyři děti a dva miliony fanoušku na TikToku. A pokud jste si mysleli, že na sociální síti zveřejňuje triky pro maminky, pak jste se trochu mýlili.

V TikToku si žena říká dumpsterdivingmama a ukazuje, jak jí odpadky pomáhají vydělávat na živobytí, a to dost dobře.

@dumpsterdivingmama

WE SCORED!!! AHHH!!! #BLESSED #smellgood #trashpanda #stopbanningdumpsterdivingmama #followotheraccount #quitbanningdumpsterdivingmama

♬ original sound – Tiffany She’ree

Vše začalo v roce 2017, tehdy Tiffany náhodou uviděla video na YouTube, ve kterém se dívky doslova ponořily do popelnice, hledaly tam cennosti a pak je prodávaly.

„Když jsem viděla věci, se kterými se vrátily, uvědomila jsem si, že to musím zkusit sama,“ prozradila Tiffany.

Tak Tiffany s manželem vyrazili na vlastní razii do popelnic. První pokus jim přinesl kořist ve výši 1200 dolarů, takže se manželé rozhodli pokračovat v této práci.

@dumpsterdivingmama

I DONT THINK IVE EVER GOTTEN THIS MUCH FROM BURLINGTON AT ONCE!! #CRAZY #donatedontdump #DUMPSTERDIVINGMAMA #trashpanda @classysassydumpstadiva

♬ original sound – Tiffany She’ree

Kromě toho objevili pěkný bonus: s pomocí neobvyklého koníčku, rodina nejen dokázala zaplatit všechny účty, ale také aktualizovat nábytek v domě. Ukázalo se, že lidé vyhazují spoustu užitečných věcí.

„Našla jsem povlečení, polštáře, přikrývky, ručníky, dokonce i věci pro domácí mazlíčky.“

Až do roku 2020 Tiffany She’ree pokračovala v práci jako servírka v jídelně, dokud si neuvědomila, že odpadky jí přinášejí více peněz. Pak dala výpověď a začala chodit na skládky jako do práce a začala vydělávat zhruba tisíc dolarů týdně.

@dumpsterdivingmama

KIDDOS AND I GOT A AWESOME HAUL FROM FIVE BELOW!! SO MANY GOODIES! THEY LOVE LOOKING THROUGH THE BAGS! #dumpsterdivingmama #trashpandas #BLESSED #wow

♬ original sound – Tiffany She’ree

Takový neobvyklý způsob, jak vydělat peníze, se však může zdát pochybný. Zatímco v USA není sběr odpadků a jeho prodej oficiálně zakázán, moderátoři TikTok opakovaně blokovali stránku Tiffany.

„Chvíli jsem tu nebyla, hádejte, co se stalo. Moje stánka byla opět zablokována. Za „ilegální činnost“,“ sdělila Tiffany v jednom z videí.

@dumpsterdivingmama

GETTING REAL ANNOYED NOW @tiktok

♬ original sound – Tiffany She’ree

Ačkoli ne každý schvaluje činnost Tiffany, žena si toho nevnímá a nadále se zabývá tím, co se jí líbí, a zároveň získává dobrý příjem.

„Jsem šťastná, že zachraňuji věci ze skládek a dělám vše pro to, abych pomohla životnímu prostředí a udržela planetu čistou.“

PSALI JSME: NEVÍM, CO MÁM TEĎ DĚLAT: UTAJILA JSEM PŘED SVÝM MILOVANÝM, ŽE MÁM DÍTĚ A NEVÍM, JAK MU TO ŘÍCT

PŘIPOMÍNÁME: DVOJČATA SE STALA MATKAMI VE STEJNÝ DEN. JEJICH KRÁSNÉ DCERY JSOU SI PODOBNÉ JAKO VEJCE VEJCI

Share