„Jdeme na to“: Eva Burešová ukázala kulaté bříško

Pro Evu Burešovou a jejího partnera Přemka Forejta je rodina velmi důležitá. Očekávají narození společného dítěte. Oba neradi mluví často o osobním životě, přesto občas něco ukážou. Nedávno ale zpěvačka a herečka zveřejnila fotografii, na které je vidět její kulaté bříško. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Anonymní zdroj pro Život v Česku uvedl, že zpěvačce a jejímu partnerovi šéfkuchaři se prý narodí syn. Z tohoto důvodu pár již kupuje pro něj věci modré barvy.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Stejný zdroj v minulosti oznámil, že pár chce promluvit o těhotenství po představení v show Tvoje tvář má známý hlas. Burešová tehdy působila v soutěži jako členka poroty.

Zpěvačka si nyní těhotenství užívá a na svých sociálních sítích čas od času ukazuje, jak vypadá. Nedávno zveřejnila fotografii, na které bylo vidět její kulaté bříško, protože měla na sobě přiléhavé šaty.

Přemek Forejt / Zdroj: youtube.com

„Jdeme na to,“ napsala napsala k fotce Eva Burešová. Tato věta se však netýkala jejího těhotenství, ale společenské události, kvůli níž se tak oblékla.

Bude to jejich první společné dítě. Oba mají děti z předchozích vztahů. Eva Burešová vychovává syna Nathaniela, Přemek Forejt vychovává dceru Stellu.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Zatím spolu také pořád nežijí, Forejt často jezdí do Olomouce, kde pracuje jako šéfkuchař. Zpěvačka to ale nevnímá jako problém.

PSALI JSME: DŮM, VE KTERÉM ŽILI JOSEF ABRHÁM A LIBUŠE ŠAFRÁNKOVÁ, MÁ UŽ NOVÉHO MAJITELE: HEREC SE PŘED NĚKOLIKA MĚSÍCI ROZHODL PŘEPSAT MAJETEK

PŘIPOMÍNÁME: DAVID BECKHAM UKÁZAL DOJEMNOU FOTKU S MAMINKOU

Share