„Vrhat se na záchranu světa a přitom sám tonout v předsudcích“: Tomáš Klus uvedl, že má obavy z lidí

Zpěvák Tomáš Klus na svých sociálních sítích prozradil, že má z lidí určitý strach. Bylo to nečekané, ale rozhodl se o tom promluvit podrobněji. Píše o tom web Blesk.cz.

Zpěvák citoval hlášku, kterou nedávno slyšel a rozhodl se napsat, co si o tomto tématu myslí. Jedna dívka se zeptala, co je na světě špatného a jeden muž se usmál a odpověděl, že to jsou lidé.

Tomáš Klus / Zdroj: youtube.com

Přesně o tom chtěl podrobněji napsat. Podle něj je to velmi pravdivá mikroscéna a myslí si, že musíme dát do pořádku naše vztahy.

„Já osobně mám největší strach z lidí,“ uvedl Tomáš Klus. Podle něj by bylo třeba před debatou o velkých tématech, jako je světový mír nebo klimatické změny, diskutovat o tom, co se nás osobně týká.

Tomáš Klus / Zdroj: Super.cz

Vyprávěl několik příkladů svého strachu, například když jde lesem, nebojí se medvěda, ale bojí se člověka, který by ho mohl nečekaně napadnout. Nebojí se, že by se mu ve městě mohlo něco stát, ale má strach, že by mu nějaký člověk mohl ukrást mobil a že by ho nedohonil atd.

Napsal také, že problém je částečně i na jeho straně. „Nebo je to jenom moje hlava?“ ptá se písničkář. Kvůli tomu mohou nastat i kuriózní situace.

Tomáš Klus / Zdroj: youtube.com

„Vrhat se na záchranu světa a přitom sám tonout v předsudcích; jak by takhle zachráněný svět mohl fungovat?“ píše Tomáš Klus.

Proto by chtěl upozornit na vztahy. Právě na tom bychom podle něj měli pracovat. „Ve své podstatě totiž právě vázáním dobrých vztahů splňujeme svůj úkol,“ dodal Tomáš Klus.

PSALI JSME: „JDEME NA TO“: EVA BUREŠOVÁ UKÁZALA KULATÉ BŘÍŠKO

PŘIPOMÍNÁME: TEĎ PRO MĚ MANŽEL DĚLÁ VŠECHNO, CO SI JEN PŘEJU, ALE UŽ JSEM TOHO NEPOTŘEBUJI

Share