Teď pro mě manžel dělá všechno, co si jen přeju, ale už jsem toho nepotřebuji

Rozhodla jsem se vám říct o svém příběhu. Už rok se snažím opustit svého manžela a odejít k opravdu milovanému muži. Ale nemůžu se rozhodnout.

Manžel a manželka/ ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Celou dobu jsem měla vztah „na straně“. Můj nový partner byl ženatý muž. Dokonce měl dvě děti. Ale nejprve řeknu, že je to dospělý člověk a byla to jeho volba, ukončit vztah s manželkou.

Téměř rok jsme všechno tajili, ale před měsícem jsme se rozhodli říct o všem naším partnerům. Manželka mého milence byla v šoku. Můj manžel se choval velmi slušně. Já ho za to ještě víc respektuji. I když poslední roky to vypadalo, že jsme se stali jen sousedy a žádné pocity nezůstaly.

Manžel a manželka/ ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Můj manžel mě stále miluje, říká, že ještě silnější než dříve. Teď dělá všechno, co mi tak chybělo: společný volný čas, pomoc s dětmi i doma, návštěvy výstav, sledování filmů a podobně.

Manželka/ ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Trpí, samozřejmě, a vidí, že i je mi z toho také špatně, protože stále miluji druhého a manžel pořád čeká, že odejdu. A já se nemůžu rozhodnout, protože je velmi laskavý, spolehlivý, moudrý, dobrý.

Případ se zkomplikoval tím, že mého milence manželka vyhodila z domu. Teď mě čeká. Nechápu, jak to všechno udělat správně. Co poradíte v takové situaci?

Srdce/ ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: ŽENA DALA DO PRODEJE DŮM SPOLEČNĚ SE SVÝM BÝVALÝM MANŽELEM

PŘIPOMÍNÁME: JOSEF ABRHÁM ODEŠEL ZA MILOVANOU MANŽELKOU LIBUŠÍ ŠAFRÁNKOVOU: PŘEŽIL JI O 11 MĚSÍCŮ

Share