Josef Abrhám odešel za milovanou manželkou Libuší Šafránkovou: přežil ji o 11 měsíců

V pondělí 16. května zemřel legendární herec Josef Abrhám, bylo mu 82 let. Loni v červnu se rozloučil se svou milovanou manželkou Libuší Šafránkovou, přežil ji o 11 měsíců. Píše o tom server TN.cz.

Josef Abrhám za svůj život ztvárnil obrovské množství rolí, hrál ve filmech, seriálech a divadle. V posledních letech života už nehrál, trpěl zdravotními problémy. V poslední době se pohyboval na vozíku.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Informaci pro TV Nova potvrdil zdroj z okolí herce. Před jedenácti měsíci se Josef Abrhám rozloučil se svou milovanou manželkou Libuší Šafránkovou, která zemřela na rakovinu. Teď se s ní shledal.

Po její smrti herec žil v domě jejich syna, kde se o něj starali a vídal se s vnoučaty. Zbavil se také majetku, vše zdědil jejich jediný syn Josef Abrhám mladší.

Josef Abrhám a Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

Legendární herec se narodil koncem roku 1939 ve Zlíně. Absolvoval pražskou DAMU, několik desetiletí hrál v Divadle Na Vinohradech.

Jeho partnerkou osm let byla zpěvačka a herečka Naďa Urbánková. V roce 1976 se rozešli a Josef Abrhám se oženil s Libuší Šafránkovou.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Zatím není známo, jak se pohřeb bude konat, jeho blízcí o tom neinformovali, ani není známo zda se s ním fanoušci budou moci rozloučit.

Psali jsme:„Já jsem se z toho ještě nevzpamatoval“: Odešel za Šafránkovou na nebesa Josef Abrhám

PSALI JSME: DANIELA PÍSAŘOVICOVÁ SE ROZHODLA ODPOVĚDĚT FANYNCE TAŤÁNY KUCHAŘOVÉ: CO JÍ ŘEKLA

PŘIPOMÍNÁME: „SEZNAMTE SE, FARMÁŘKA MIRKA. JE PĚKNĚ HRDÁ A TVRDOHLAVÁ“: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA, JAK BUDE VYPADAT V NOVÉ ROLI

Share