Dům, ve kterém žili Josef Abrhám a Libuše Šafránková, má už nového majitele: Herec se před několika měsíci rozhodl přepsat majetek

V pondělí zemřel legendární herec Josef Abrhám. Posledních několik měsíců svého života žil doma u svého syna, kde se o něj starali. Nejkrásnější roky svého života ale prožil se svou manželkou herečkou Libuší Šafránkovou. Dům, ve kterém manželé bydleli, však už koncem loňského roku vlastnil jiný majitel. Píše o tom server ŽivotvČesku.cz.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Smrt milované manželky byla pro Josefa Abrháma velkou ztrátou. Přežil ji jen o 11 měsíců. V úterý 17. května se Češi dozvěděli, že legendární herec opustil tento svět.

V posledních letech života měl určité zdravotní problémy. Po smrti manželky se o něj staral jejich syn Josef Abrhám mladší, herec bydlel u něj doma.

Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

Z tohoto důvodu dům v Praze, ve kterém manželé žili, zůstal prázdný. Koncem roku 2021 se novým majitelem tohoto domu stal Josef Abrhám mladší. Herec se rozhodl přepsat majetek na jediného syna.

Dům Libuše Šafránkové a Josefa Abrháma / Zdroj: expres.cz

ŽivotvČesku píše, že v katastru nemovitostí bylo uvedeno „Právní účinky zápisu k okamžiku 10. 11. 2021“. Parcela má rozlohu 485 metrů čtverečních.

Smrt manželky byla pro herce velkou ztrátou. Na zádušní mši přijel Josef Abrhám na vozíku. Tehdy bylo vidět, že se necítí dobře a že trpí zdravotními problémy. Přepis majetku proto byl logickým řešením.

Josef Abrhám a Josef Abrhám mladší / Zdroj: Blesk.cz

PSALI JSME: JOSEF ABRHÁM ODEŠEL ZA MILOVANOU MANŽELKOU LIBUŠÍ ŠAFRÁNKOVOU: PŘEŽIL JI O 11 MĚSÍCŮ

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA BRODSKÁ VYPADÁ V DNEŠNÍ DOBĚ OPRAVDU ÚŽASNĚ: HEREČKA PROZRADILA, PROČ ZÁŘI ŠTĚSTÍM

Share