Jan Saudek prozradil pravdu, jak se mu před rokem narodil jeho nejmladší nemanželský syn: o tom nevěděla ani jeho manželka

Fotograf Jan Saudek je známý nejen svými díly, ale také tím, že se mu líbila spousta žen. Za svůj život měl mnoho milenek a narodilo se mu velké množství dětí, říkal, že ani on sám je nemůže spočítat. Považuje se však za obyčejného chlapa. Umělec také prozradil, jak to bylo s jeho nejmladším synem, kterému je nyní teprve jeden rok. Píše o tom server Blesk.cz.

Jan Saudek přiznal, že své děti nemůže spočítat, myslí si, že jich má 15 nebo 16. Některé z jeho dětí jsou již v důchodu, ale nejmladšímu jeho potomkovi je teprve rok.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

Dodal, že už má dokonce pravnuka, který je o 13 let starší než jeho nejmladší dítě. Jeho malý syn se jmenuje Jonatán a jeho matkou je 37letá žena ze Slovenska a podle fotografa si toto dítě přála.

Prozradil to podrobněji v pořadu Showtime na TV Prima a označil tuto ženu za „starou“, nicméně vysvětlil, co tím myslel, a sice že pro narození dítěte už podle biologických hodin nebyla mladá.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

„Jestli to chtěla, tak blázen by to odmítnul,“ uvedl Jan Saudek. Jeho manželka Pavla také přiznala, že když jejich vztah začal, takové chování jejího manžela se jí nelíbilo, ale pak se vše změnilo.

Pak k tomu měla klidný postoj, takže je nyní velmi tolerantní k takovým věcem, navíc její manžel vždy zůstává s ní. Umělec pak také přiznal, jak přesně byl počat jeho nejmladší syn, o tom Pavla nevěděla.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

„Je to z umělého oplodnění, protože já jsem každej večer vožralej a neschopnej do tý holky na****t,“ řekl Jan Saudek, jak byl počat jeho syn Jonatán.

Podle jeho slov ta žena na Slovensku vzala ampuli a jela k lékaři a tam se to všechno stalo. Své manželce předtím nic neřekl, protože nevěděl, jestli to dopadne dobře, nebo ne.

Jan Saudek / Zdroj: youtube.com

Ale pak fotograf uvedl, že jeho manželka, s níž jsou spolu 17 let, je vzácná dívka. Nevyžaduje od ní, aby ho vášnivě milovala, nicméně říká, že je to nejlepší dívka, kterou kdy potkal.

PSALI JSME: HANA ZAGOROVÁ POSLALA SVÝM FANOUŠKŮM MILÝ VZKAZ: „JSTE MI POMOHLI“

PŘIPOMÍNÁME: HLŮŠKOVÁ ZKOUŠÍ DALŠÍ VARIANTU, JAK OPUSTIT PÁKISTÁNSKOU VĚZNICI POTÉ, CO PŘIJALA SVŮJ TREST: NEBUDE TO ALE TAK JEDNODUCHÉ

Share