Hlůšková zkouší další variantu, jak opustit pákistánskou věznici poté, co přijala svůj trest: nebude to ale tak jednoduché

Za pašování drog Tereza Hlůšková dostála v Pákistánu trest více než 8 let za mřížemi. Chce ale domů, i když to není tak jednoduché splnit. Kromě toho ve vězení trpí kožními problémy a stěžuje se na vysoké teploty v Láhauru. Píše o tom web blesk.cz.

Zatčená Češka byla ještě v roce 2018, kdy na letišti v její kufru bylo nalezeno kolem 9 kilogramů heroinu. Za tento čin dostala u soudu trest 8 let a 8 měsíců.

Tereza Hlůšková/Zdroj: youtube.com

Ihned ale začala hledat cestu, jak by se mohla z pákistánského vězení dostat. Nyní přemýšlí o tom, že by mohla zbytek trestu odsedět doma v Česku.

„Tereza podala prostřednictvím české ambasády žádost o přesun do ČR,“ uvedl místní novinář a dodal, že Tereza svůj trest již přijala.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Proces odvolání trvá už velmi dlouho a Hlůšková nemá sily čekat a bojovat dál.

Na ministerstvu zahraničí však říkají, že to není tak jednoduché, protože Česko nemá podepsanou s Pákistánem dohodu o vydávání odsouzených osob. Česká republika se ale prý o to snaží.

Tereza Hlůšková / Zdroj: youtube.com

Návrat Česky proto není nyní možný a jedinou cestou ven z vězení je rozhodnutí odvolacího soudu. Další jednání proběhne ale na konci září.

V Pákistánu jsou aktuálně vysoké teploty, které způsobují Tereze kožní vyrážky.

Psali jsme:Dcera Plekance a Šafářové si vybírá sportovní disciplínu: Šťastní rodiče řekli, čemu by se holčička mohla věnovat

PSALI JSME: HANA ZAGOROVÁ POSLALA SVÝM FANOUŠKŮM MILÝ VZKAZ: „JSTE MI POMOHLI“

PŘIPOMÍNÁME: KUBIŠOVÁ JE ZNOVU MEZI LIDMI: ZPĚVAČKA SE PO NĚKOLIKA LETECH OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI A DOKONCE ZAZPÍVALA

Share