Hana Zagorová poslala svým fanouškům milý vzkaz: „Jste mi pomohli“

Zpěvačka Hana Zagorová dlouho čekala na okamžik, kdy bude moci znovu zpívat pro své fanoušky na pódiu. Lékaři jí však zatím doporučili, aby tak nedělala, a tak zůstala doma. Důvodem jsou následky koronaviru, který v minulosti prodělala. Kvůli tomu byla nucena zrušit své koncerty. Přesto však poslala vzkaz svým fanouškům. Píše o tom portál Blesk.cz.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Před několika dny zpěvačka svým fanouškům vzkázala, že je bohužel nucena koncerty zrušit, protože se její zdravotní stav zhoršil.

Její zdravotní stav se zhoršil kvůli prodělanému v minulosti koronaviru. Na radu lékařů zůstala doma a svým příznivcům napsala, že nebude vystupovat do 30. října letošního roku.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho má Hana Zagorová většinu života nemoc krve a po koronaviru se situace s touto nemocí zkomplikovala. Podrobněji se k tomu však nechtěla vyjadřovat.

Zpěvačka vzpomíná na své fanoušky i na to, že zůstali bez koncertů, a tak jim na sociálních sítích napsala roztomilý vzkaz.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

„Ani nevíte, jak mě potěšily ty stovky vašich vzkazů. Strašně jste mi pomohli! Mám vás hrozně ráda a těším se, až se zase uvidíme,“ uvedla Hana Zagorová.

Taková zpráva nenechala mnoho lidí na pokoji, napsali mnoho pozitivních komentářů. Její příznivci čekají, až bude moci znovu zpívat na pódiu, ale čekají na to i její kolegové.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Na její návrat tak čeká například zpěvačka Monika Absolonová. Na její vzkaz reagoval i moderátor Honza Musil. Brzké uzdravení jí přála například návrhářka Blanka Matragi.

PSALI JSME: HANA LIPOVSKÁ UVEDLA, CO PRO NI JE NYNÍ HLAVNÍM TÉMATEM: „NENÍ MOŽNÁ ZMĚNA K LEPŠÍMU BEZ CZEXITU“

PŘIPOMÍNÁME: GÁBINA PARTYŠOVÁ SE PŘIZNALA: KVŮLI ROZVODU ZHUBLA NA 48 KILOGRAMŮ A PŘEMÝŠLELA O KONCI KARIÉRY

Share