„Mami, už jsi stará, o jaké svatbě vůbec mluvíš“: Řekla mamince dcera

Hlavní hrdinka příběhu se jmenuje Veronika, je jí 56 let. Loni se rozvedla se svým manželem. Byt prodali a peníze okamžitě rozdělili rovným dílem.

Za svou část peněz si žena koupila jednopokojový byt. Manžel se rozhodl utratit své peníze za zábavu a sám žije u svého bratra. Ale jeho život Veroniku už nezajímá.

Rozvod / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Nedávno ale Veronice na sociálních sítích napsal Pavel, její první láska. Už je to několik let co zemřela jeho manželka, a když on zjistil, že se Veronika rozvedla, rozhodl se jí napsat, setkat se, promluvit si.

Veronika souhlasila, proč ne. Pavel žije v jiném městě a přijel za pár dní.
Setkali se v parku, muž jí dal kytici oblíbených květin – sedmikrásek.

Oni trávili čas jako skuteční teenageři, procházeli se parkem, povídali si, jedli zmrzlinu. Ale najednou se počasí pokazilo a Pavel nabídl Veronice takovou možnost:

– Pojďme do kavárny, abys nenastydla. Nakrmím tě, jestli máš hlad. Pamatuju si, jak jsi vždycky měla ráda palačinky se zakysanou smetanou.

Pár /Ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Tato slova zasáhla ženu do hlubin duše, ona chtěla plakat štěstím. Koneckonců, její manžel se nikdy nezajímal o to, jak se cítí, jestli chce jíst. A květiny jí daroval jednou za život a ty, které nemá ráda.

V kavárně měla Veronika k dispozici celé menu. Na konci takového romantického večera, Pavel nabídl žít spolu.

Přiznal se, že celý život miloval jen ji. Do jejího osobního života se nechtěl plést, protože respektoval její rozhodnutí. A dodal, že svou ženu si vždy vážil a respektoval.

Pavel má pěkný dvoupokojový byt, mohli by tam bydlet a byt Veroniky pronajímat. Ty peníze by ona mohla dávat dětem. A oni spolu to zvládnou a klidně se uživí.

Nabídka byla opravdu skvěla, Veronika jistě celý život snila o tom, že tato slova uslyší. Ale vzala si čas na rozmyšlenou.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Řekla o tom své dceři, které se začala smát se slovy:

– Už jsi stará. Jaké manželství? A kdo nám bude pomáhat? Přemýšlela jsi o nás?

– Vždyť peníze z bytu dávat vám. A můžete jezdit za mnou na návštěvu.

Dcera takovou možnost neocenila, urazila se a odešla. Veronika samozřejmě že chce se přestěhovat k Pavlovi. Koneckonců, jen s ním se cítila konečně šťastná a žádoucí.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Tak co by měla udělat hrdinka příběhu? Jaký je podle vás osobní život po padesátce?

PSALI JSME: HLŮŠKOVÁ ZKOUŠÍ DALŠÍ VARIANTU, JAK OPUSTIT PÁKISTÁNSKOU VĚZNICI POTÉ, CO PŘIJALA SVŮJ TREST: NEBUDE TO ALE TAK JEDNODUCHÉ

PŘIPOMÍNÁME: PES V DOMĚ: ZAJÍMAVÁ FAKTA A VÝHODY PRO ENERGII ČLOVĚKA

Share