Jan Pokorný aneb Pokáč je štěstím bez sebe: Narodil se mu syn, který dostal dost neobvyklé ale krásné jméno

Slavný zpěvak Pokáč datum 11. února nyní bude pamatovat po celý život. Právě v tento den se stal otcem. Se svou snoubenkou Eliškou Klučinovou se podařilo utajit její těhotenství až do samotného porodu.

Pokáč a Klučinová / Zdroj: isport.blesk.cz

Zásnuby měl pár loni v prosinci, proto svatbu před narozením syna nestihli. Hudebník Pokáč, jehož skutečné jméno je Jan Pokorný sdílel se svými fanoušky na sociální síti Instagram, fotografii. Pod fotografii dodal popis, že se maminka cítí dobře, stejně jako jeho syn Teodor.

Budoucí manželka Jana, atletka, která se účastnila i světových šampionátů, před zraněním v roce 2019 dokázala kvůli pandemii udržet těhotenství v tajnosti. Vztah Klučinové a Pokorného je teprve druhým rokem a rozhodnutí udržet těhotenství v tajnosti bylo jejich společné.

Pokáč / Zdroj: YouTube

Pod fotografií hudebníka se téměř okamžitě začaly objevovat gratulace k narození syna. Mezi gratulanty byly Ewa Farna, Anička Slováčková, Nicole Štíbrová, Veronika Arichteva a mnoho dalších. Všichni přáli zdraví mamince a miminku a aby byli spolu šťastní.

Pokáč a Klučinová / Zdroj: ahaonline.cz

PSALI JSME: JAN HAMÁČEK ŘEKL, ŽE POKUD HEJTMANI POŽÁDAJÍ O ZAVEDENÍ NOVÉHO NOUZOVÉHO STAVU, MŮŽE TO VLÁDA UDĚLAT: KABINET BY TAKOVOU ŽÁDOST S NEJVĚTŠÍ PRAVDĚPODOBNOSTÍ SCHVÁLIL

PŘIPOMÍNÁME: “JE NUTNÉ, ABY VLÁDA PŘESTALA FŇUKAT A ZAČALA NĚCO DĚLAT”: ZDENĚK HŘIB PROMLUVIL O UKONČENÍ NOUZOVÉHO STAVU V ČR

Share