“Dívám se na obrázek, který mi děla radost celý rok”: Dagmar Havlová ukázala fanouškům dojemný vzkaz svého manžela

67letá ex první dáma České republiky Dagmar Havlová moc často vzpomíná na svého manžela Václava, který zemřel ještě v roce 2012. Jednu vzpomínku Havlová sdílela i svým fanouškům na Instagramu.

Dagmar Havlová/Zdroj: youtube.com

Tato vzpomínka byla dárkem od Václava Havla na Den svatého Valentýna. Dagmar od svého manžela obdržela jeho fotografii z mladí, pod které byl napsaný velmi dojemný vzkaz.

“Na svatého Valentýna dává své ženě její milující manžel svou fotku z doby, než začal stárnout a chřadnout,” napsal Václav před lety své manželce. Tento snímek i ve dnešní době přináší Havlové hodně štěstí, a je jednou z nejoblíbenějších vzpomínek na zesnulého manžela.

“Dívám se na obrázek, který mi děla radost cely roj a připomíná mi ty šťastnější životní okamžiky,” napsala Dagmar pod svým příspěvkem na Instagramu. Dagmar pro Václava se stala osudovou ženou, která byla s nim do poslední chvíle jeho života.

Václav Havel/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „MUSELI JSME SE PODLE SITUACE ZAŘÍDIT“: HEREC PAVEL TRÁVNÍČEK A JEHO MANŽELKA MONIKA MUSELI ZMĚNIT POVOLÁNÍ KVŮLI COVIDU

PŘIPOMINAME: ZNÁMÝ KUDRNATÝ HEREC Z PRINCEZNY ZE MLEJNA OSLAVIL SVÉ 45. NAROZENINY: JAK VE DNEŠNÍ DOBĚ VYPADÁ RADEK VALENTA

Share