„Museli jsme se podle situace zařídit“: Herec Pavel Trávníček a jeho manželka Monika museli změnit povolání kvůli covidu

Pavel Trávníček a Monika Trávníčková kvůli vládním opatřením si změnili povolání. O tom informuje na svých webových stránkách portál zivotvcesku.cz.

Pavel Trávníček a Monika Trávníčková/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Celosvětová pandemie covidu výrazně omezila život celého lidstva. Vládní opatření zaměřené hlavně na zastavení šíření viru a proto mnoho lidí zůstávají doma.

Pavel Trávníček/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Herec a moderátor Pavel Trávníček tím pádem společně se svou manželkou nemají možnost plnohodnotně zůstat ve svém povolání a proto se museli přizpůsobit novým podmínkám.

Pavel Trávníček a Monika Trávníčková/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

„Museli jsme se podle situace zařídit,“ potvrdila Trávníčková. Proto se manželka známého herce se věnuje práci z domova, zejména online natáčení reklam a videoklipů.

Monika Trávníčková/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Sám herec tvoří svoji autobiografii, kterou ukáže dvou zemím — České Republice a Německu. Na tu si fanoušci mohou těšit letos na podzim.

Pavel Trávníček/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Zatím ale manželský pár se touží po práci v divadle a již čekají, až vláda uvolní restrikce a budou moci se vrátit k původnímu povolání. “Abychom si mohli zahrát taky už i v divadle,“ uvedla hlavní důvod Trávníčková.

ČTĚTE TAKÉ: PAVEL TRÁVNÍČEK KVŮLI KORONAVIRU ZTRATIL VELMI BLÍZKÉHO ČLOVĚKA

PSALI JSME: „JE PRO MĚ TĚŽKÉ JÍT NĚKAM PRACOVAT ZA 20 TISÍC KORUN MĚSÍČNĚ“: BOHUŠ MATUŠ CHTĚL MĚNIT POVOLÁNÍ, MLADÁ LUCINKA HO ALE HO PŘED TÍM PŘEMLUVILA

Share