Jakub Železný a poslanec Nacher se střetli během vysílání: moderátor ČT nezvládl emoce a hodil politikovi připravené otázky

Moderátor ČT Jakub Železný podlehl emocím během komentovaných událostí. Stalo se to při rozhovoru s poslancem za ANO Patrikem Nacherem. Diskuze se týkala jednání o vyslovení důvěry novému kabinetu. Neočekávaně ale rozhovor přerostl do osobní roviny. Píše o tom web echo24.cz.

Železný s Nacherem mluvili zejména o vystupování politiků před hlasováním o důvěře vládě. Celme to trvalo 22 hodiny a roztáhlo se na dva dny. Jednání se zúčastnil i opoziční poslanec.

Patrik Nacher / Zdroj: youtube.com

Moderátor se ho ale následně zeptal, co tím opozice získala a co se nového dozvěděla. Nacher uvedl, že je to obyčejná praktika dotazovat se a chtěl pokračovat dál, ale Železný politika začal přerušovat.

Nacher se proto moderátora zeptal, jestli postupoval stejně, když podobný proces probíhal i během hlasování důvěry minulé vlády, které trvalo 16 hodin. Železný poslanci neodpověděl a bylo vidět, že se rozhovor dostává do osobní roviny.

Jakub Železný / Zdroj: youtube.com

Moderátor zdůraznil, že Nacher to dělá pravidelně a měl by si odpustit invektiva vůči jiným. Politik ale dodal, že bude rád odpovídat na otázky, když mu to Železný dovolí.

Už se zdálo, že vysílání bude pokračovat normálně, ale moderátor se vrátil k předchozímu sporu a nakonec Nacherovi dal papír s připravenými otázkami a řekl, že osobních invektiv během kariéry zažil již hodně.

Patrik Nacher / Zdroj: youtube.com

„A už mě to začíná trošku trápit, protože to nechápu,“ dodal Železný. Nakonec se Nacher za svá vyjadřování omluvil, pokud Železného urazil.

Psali jsme:„Ona a manželka Alice měly lehký průběh. Mně všechno chutnalo hořce“: Proč musel kvůli dceři Rozárce Petr Janda zase na testy

PSALI JSME: ZDENĚK POHLREICH PROZRADIL IDEÁLNÍ RECEPT MÍCHANÝCH VAJÍČEK: ČESKÝ ŠÉFKUCHAŘ ŘÍKÁ, ŽE TO NENÍ TAK JEDNODUCHÉ, JAK SI MYSLÍTE

PŘIPOMÍNÁME: „OČKOVÁNÍ PROTI COVIDU-19 NEBUDE POVINNÉ“: PREMIÉR PETR FIALA UVEDL, ŽE MINISTŘI NEVIDÍ K TOMU DŮVODY A NECHTĚJÍ PROHLUBOVAT PŘÍKOPY

Share