Jak vypadala matka Karla Gotta: Objevil se černobílý snímek, kde malý Gott stojí vede své usmívající matky

Pokud mluvéme o českou hudbu, nejdůležitějším jménem na dlouhou dobu zůstane Karel Gott.

Karel Gott/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Jak informuje na svých webových stránkách portál onlymen.cz, Karel Gott v mladí dostudoval obor elektromontér. Ale vždy měl zájem o umění, a proto nejprve stal malířem. Mimochodem, jeho obrazy jsou docela uznávané.

Po tom, jak zkusil své sily v malířství, začal se věnovat hudbě. A tak se muž zúčastnil několika pěveckých soutěží, pak zpíval v klubech a kavárnách. Postupně se dostal i do divadla.

Karel Gott/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Gott je natolik umělecký člověk, že se věnovat v psaní knih. Napsal kupříkladu dílo Obrazy, které se týká jeho výtvarných prací. Věnoval se pak i autobiografii.

Nedávno se na Internetu objevil černobílý snímek, kde malý Gott stojí vede své usmívající matky. Jeho matka byla na svého syna velmi pyšná, protože před sebou vždy viděl cíl, který se stával životem.

ČTĚTE TAKÉ: „PÍŠI VÁM ZA VŠECHNY, KTEŘÍ MAJÍ STARŠÍ ČI NEMOCNÉ RODIČE“: DOMINIKA GOTTOVÁ NAPSALA VZKAZ ANDREJI BABIŠOVI A ROZHODLA SE POŽÁDAT O POMOC

PSALI JSME: “JESTLI MI ODEJDE, TAK TO NEZVLÁDNU”: DOMINIKA GOTTOVÁ PROMLUVILA O ZDRAVOTNÍM STAVU SVÉ MAMINKY, KTERÁ SE NAKAZILA KORONAVIREM

Share