“Jestli mi odejde, tak to nezvládnu”: Dominika Gottová promluvila o zdravotním stavu své maminky, která se nakazila koronavirem

45letá dcera legendárního zesnulého zpěváka Karla Gotta Dominika už více než před rokem ztratila svého otce. Ve dnešní době Gottová zaživa další náročné období, protože její maminka se nakazila koronavirem.

Dominika Gottová/Zdroj: youtube.com

85letá bývala tanečnice Antonie Zacpalová už několik let žije v domově pro seniory v Praze, kde žádný problém se svým zdravím neměla, ve dnešní době se všechno změnilo. Podle portálu Blesk maminka Dominiky Gottové se nakazila covidem po první očkovací dávce, kterou dostala v polovině ledna.

Podle slov Dominiky, ve dnešní době se zdravotní stav její maminky zhoršil. “Maminka měla velké horečky. Jestli mi odejde, tak to nezvládnu. Byla bych úplně sama, bez mateřské lásky,” prozradila Dominika.

Antonie Zacpalová/Zdroj: extra.cz

Antonii se ve dnešní době starají pečovatelky. Dominika řekla, že se její maminka nechala očkovat ještě v polovině ledna, a druhá dávka by měla být v nejbližší době, ale kvůli nedostatečnému počtu vakcíny v ČR, Antonie musela nějakou dobu čekat.

Gottová ve dnešní době věří, že její maminka zvítězí koronavirus, a všechno s ni bude v pohodě, protože nechce ztratit druhého rodiče.

Dominika Gottová/Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ POŽÁDAL VŠECHNY, ABY SE CHRÁNILI PŘED NOVÝMI MUTACEMI KORONAVIRU: POSLANCI MOHOU NEPRODLOUŽIT NOUZOVÝ STAV

PŘIPOMINAME: CHARLOTTE GOTTOVÁ SE RYCHLE STALA POPULÁRNÍ NA INSTAGRAMU: ZVEŘEJNILA JEN JEDEN PŘÍSPĚVEK A UŽ MÁ PŘES 80 TISÍC SLEDUJÍCÍCH

Share