„Píši vám za všechny, kteří mají starší či nemocné rodiče“: Dominika Gottová napsala vzkaz Andreji Babišovi a rozhodla se požádat o pomoc

Dnes 47.létá dcera legendárního zpěváka Karla Gotta Dominika prožívá velmi náročnou dobu. Její maminka, známá tanečnice Antonie Zacpalová před pár dny dostala koronavirus.

Antonie Zacpalová/Zdroj: karel-gott.cz

První dávku vakcíny Antonie dostala v lednu kvůli tomu, že se nachází v rizikové skupině. Na druhou dávku dlouhodobě čekala, ale ji bohužel nedostala kvůli nedostatku vakcín v ČR ale Antonie dostala covid a má těžký průběh nemoci.

Dominiku tahle situace naštvala a momentálně se za svou maminku boji, protože je ji 85 let. Portál Super informoval, že se Gottová kvůli tomu rozhodla napsat vzkaz premiéru ČR Andreji Babišovi.

Andrej Babiš/Zdroj: youtube.com

“Vážený pane premiére, píši vám za všechny, kteří mají starší či nemocné rodiče. Sežeňte pro ně, prosím, dostatek vakcín, ať dostanou obě dávky očkováni,” napsala Dominika.

Podle jejich slov, Antonie se nechala očkovat jenom jednou v lednu, ale na druhou vakcinaci kvůli omezenému počtu vakcín v ČR nedočkala. Gottová řekla, že její maminka dobry stav nemá, a moc nechce po ztrátě svého tatínka ztratit i dalšího rodiče.

Dominika Gottová/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: CHARLOTTE GOTTOVÁ SE RYCHLE STALA POPULÁRNÍ NA INSTAGRAMU: ZVEŘEJNILA JEN JEDEN PŘÍSPĚVEK A UŽ MÁ PŘES 80 TISÍC SLEDUJÍCÍCH

PŘIPOMINAME: “JESTLI MI ODEJDE, TAK TO NEZVLÁDNU”: DOMINIKA GOTTOVÁ PROMLUVILA O ZDRAVOTNÍM STAVU SVÉ MAMINKY, KTERÁ SE NAKAZILA KORONAVIREM

Share