Jak může číslo bytu ovlivnit osud: Popis všech čísel

Numerologie je složitá věda, která studuje vliv čísel na člověka. Dnes se podíváme na to, jakým způsobem čísla bytu ovlivňují váš život. Pokud je číslo bytu v souladu s vaší energií, budete se v něm cítit útulně a pohodlně.

Zdi bytu mají zpravidla energetickou paměť. Ukládají energii všech obyvatel, kteří tam žili. Číslo bytu má stejný energetický účinek na osobu jako datum narození.

Ilustrační foto. Byt/ Zdroj: lime.energy

Stává se, že členové stejné rodiny se doma cítí jinak. Některé jsou pohodlné, zatímco jiné nejsou příliš pohodlné. Jaké je tajemství?

Chceme vám odhalit význam čísel. Pokud jsou v souladu s vaším energetickým polem, pak je vše v pořádku. V tomto bytě můžete bydlet. Přinese vám štěstí a úspěch. Zde se budete cítit naprosto v bezpečí.

Chcete-li vypočítat konečné číslo, podle kterého se musíte řídit, musíte sečíst všechna čísla uvedená v čísle bytu. Například 207 = 2 + 0 + 7 = 9. Toto bude konečný výsledek, který obsahuje energetickou zprávu.

ČÍSLO 1

Toto číslo se nachází pod sluneční planetou. Byt bude naplněn solární energií a majitelé v něm zažijí jen radostné chvíle. Toto bydlení je určeno pro kreativní lidi: umělce, herce, zpěváky.

Nejlepší je naplnit byt světlem, i když umělým. Instalujte světla na nejrůznější místa. Váš domov bude otevřený jasným a pozitivním lidem.

Ilustrační foto. Byt/ Zdroj: lime.energy

ČÍSLO 2

Planeta – Měsíc. Lidé, kteří jsou spojeni s malými dětmi, se v tomto domě budou cítit pohodlně. V bytě by mělo být spousta zrcadel a musí dominovat krémová nebo růžová barva. Věnujte zvláštní pozornost koupelně, musí být ideální.

ČÍSLO 3

Planeta Mars. Líní lidé v tomto bytě nebudou šťastní. Pokud se stanete pasivními posluchači a nedokážete rychle reagovat a činit rozhodnutí, pak si byt vezme na sebe negativní energii. Vypořádáte se s věčnými poruchami: elektřina, vodovod, rozbité spořiče. Neuvolňujte se, ale jednejte rychle a jasně.

Ilustrační foto. Byt/ Zdroj: lime.energy

ČÍSLO 4

Planeta – Merkur. Toto obydlí miluje čestné a upřímné lidi. Lež se vrátí jako bumerang, i když na ni nebudete čekat. Musíte být společenský. Budete muset komunikovat s mnoha lidmi, profesionálně i osobně. Příznivé barvy jsou modrá a šedá.

ČÍSLO 5

Planeta – Jupiter. Jedná se o globální bydlení, které svým obyvatelům přinese profesionální úspěch. Byt je vhodný pro politiky, celebrity, vědce. Příznivé barvy – fialová a bronzová. Lidé se spojí v tomto obydlí.

Ilustrační foto. Byt/ Zdroj: lime.energy

ČÍSLO 6

Planeta – Venuše. To je skvělé místo pro zábavu a relaxaci. Je vhodný pro lidi, kteří rádi přijímají hosty. Pro tento byt je nejlepší zvolit věci v hnědé a krémové barvě. Obyvatelé tohoto bytu jsou velkými milovníky domácích mazlíčků. Snažte se v takovém domě méně konfliktovat.

Ilustrační foto. Byt/ Zdroj: lime.energy

ČÍSLO 7

Planeta – Saturn. Toto je nebezpečné bydliště! Obyvatelé tohoto bytu budou muset po celou dobu žít v rámci omezení. Existují však i pozitivní aspekty. V tomto domě můžete ušetřit peníze a rozumně je utratit. Vždy se snažte analyzovat své investice a poučit se z poruch.

Ilustrační foto. Byt/ Zdroj: lime.energy

ČÍSLO 8

Planeta – Uran. Toto ubytování je vhodné pro kouzelníky, čtenáře tarotu a další lidi, kteří mají magické schopnosti. V tomto domě nikdy nebudete sami. Tento dům miluje světlé a veselé barvy. Zkuste to tedy takto vyzdobit. Rádi bychom vás varovali, že v tomto bytě musíte vždy udržovat okna a zrcadla čistá.

Ilustrační foto. Byt/ Zdroj: lime.energy

ČÍSLO 9

Planeta Neptun. To je složitý byt! Je vhodný pro duchovní lidi, cestovatele, námořníky. V tomto bydlení můžete získat špatné návyky a vytvořit svou špatnou realitu. Zde snadno ztratíte věci a nebudete je moci dlouho najít.

Ilustrační foto. Byt/ Zdroj: lime.energy

Vypočítejte energetické číslo vašeho bytu, jaké je?

PSALI JSME: “ŘEŠÍM TO UŽ ASI 3 ROKY A ŘÍKÁM SI, KDYŽ NE TEĎ, TAK KDY”: MARKÉTA KONVIČKOVÁ PROMLUVILA, PROČ CHODÍ K DOKTOROVI

PŘIPOMÍNÁME: „MÁM NEJVYŠŠÍ HLADINU TESTOSTERONU“:TOMIO OKAMURA PROZRADIL TAJEMSTVÍ SVÉ VÝKONNOSTI, KROMĚ TOHO PŘEDSEDA SPD PROMLUVIL I O SVÉ SLABINĚ

Share