“Jsem včera málem přišla doslova o život a to bez přehánění”: Míša Nosková prozradila, co se s ní stalo na dovolené

38letá zpěvačka Míša Nosková miluje adrenalinové dovolené, ale spolu se svým partnerem před několika dny ale na jedné z takových malém přišli o život. Míša na svém Instagramu promluvila, jak málem před několika dny neumřela.

Míša Nosková/Zdroj: instagram.com

Míša je úžasnou plavkyni, a plavat umí již od svého dětství, a nikdy se vody nebála. “Jsem včera na Jizeře málem přišla doslova o život a to bez přehánění,” napsala známá zpěvačka, která se se svým manželem ocitla ve velmi nebezpečné situaci.

Podle jejich slov, byla na řece se silným proudem, kvůli kterému její loď spadla na záda. Míša také napsala, že proud jí neustále táhl pod vodu, a s tím nic nemohla udělat.

Míša Nosková/Zdroj: instagram.com

V takové situaci se zpěvačka ocitla poprvé, kvůli čemuž ani nevěděla, co musí dělat. Většinu času kvůli proudu byla pod vodou, ale zachránilo ji to, že se několikrát zvládla dostat nad vodu a nadechnout se.

Snažila se udělat všechno, aby se dostala na břeh, ale ji zachránil její partner Jindřich, který jí vytáhl a hodil přes větev. Podle jejich slov, její partner ještě 15 minut se snažil vytáhnout loď na břeh, což se mu v důsledku podařilo.

PSALI JSME: MONIKA ABSOLONOVÁ SE POPRVÉ PO ROZCHODU OBJEVILA NA VEŘEJNOSTI: JAK SE ZMĚNILA ZNÁMÁ ZPĚVAČKA A KDY JÍ SUNDAJÍ SÁDRU

PŘIPOMINAME: “MAKÁME PO POVODNI JAKO O ŽIVOT“: ZPĚVAČKA LEONA MACHÁLKOVÁ MÍSTO DOVOLENÉ LIKVIDUJE NÁSLEDKY POVODNĚ

Share