Muž zazpíval přímo u pokladny čerpací stanice: To mu nečekaně přineslo obrovskou popularitu

Bloger ze Spojených států se už vzdal svého snu stát se profesionálním zpěvákem. Všechno se ale změnilo, když ho jednou požádali, aby něco zazpíval přímo u pokladny čerpací stanice.

Tiktoker neztratil hlavu a zazpíval píseň. Jeho video za pár týdnů získalo jeden a půl milionu zhlédnutí.

Muž/ Zdroj: medialeaks.ru

33letý uživatel TikToku James Bailey vyprávěl, jak se mu podařilo dosáhnout popularity na sociálních sítích díky jediné písni.

„Celý svůj život jsem snil o tom, že se stanu profesionálním zpěvákem. Často jsem se zastavoval na benzínce poblíž domu. Jednou jsem se pustil do rozhovoru s pokladníky a vyprávěl jim o svých koníčcích. Pak mě nečekaně požádali, abych něco zazpíval přímo u pokladny,“ řekl James.

Muž/ Zdroj: TikToku

Dav lidí mu nezabránil ukázat svůj talent. Pokladník natočil jeho vystup na video, které James zveřejnil na TikToku.

Od té doby muž téměř každý den přichází na čerpací stanici a zpívá pro návštěvníky. Uživatele internetu ocenili jeho talent.

„Celý život pracuji jako svářeč, i když sním, že budu zpěvákem. Ale ve skutečnosti je možné všechno,“ napsal jeden z komentujících.

@bearbailey1

Till Summer Comes Around by @keithurban let’s see if he’ll duet me! #cover #foryou #foryoupage #countrymusic #adayinmylife #music #gasstation

♬ original sound – Bear Bailey

PSALI JSME: DÍVKA SI MYSLELA, ŽE PŘES INTERNET JEDNÁ S PODVODNÍKEM, UKÁZALO SE ALE, ŽE JE MUŽ PRINCEM NIGÉRIE

PŘIPOMÍNÁME: MUŽ ADOPTOVAL TOULAVÉHO PSA A NELITOVAL: KDYŽ SE MAJITEL DOSTAL DO POTÍŽÍ, PSÍ HRDINA OKAMŽITĚ ODPLATIL DOBREM

Share