Dívka si myslela, že přes internet jedná s podvodníkem, ukázalo se ale, že je muž princem Nigérie

Studentka z Velké Británie se seznámila na internetu s chlapem, ale divila se, proč nechce mluvit po telefonu a vyhýbá osobního setkání. Pak ho dívka podezřívala z podvodu, rozhodla se to zkontrolovat a zjistila, že její milenec byl princem Nigérie.

Esther/Zdroj: medialeaks.ru

Esther, 21letá studentka z Velké Británie, se setkala s Theem na Instagramu v roce 2020 a okamžitě věděla, že mezi nimi existuje silné pouto. Dívka ale měla divný pocit, že až donedávna jejich jednání nepřekračovala rámec internetu.

“Zachází se mnou tak pěkně, říká mi princezna, každý den píše velmi zprávy. Miluji tento pocit,“ popisovala dívka. Chlap se jí zalíbil a důvody nebyly jen ve vzhledu a chování. Byl ze stejného kmene jako ona, Yoruba. Ale než se setkali, oba se přestěhovali do Londýna.

Theo/Zdroj: medialeaks.ru

“Narodila jsem se v kmenu Yoruba. V Nigérii žije 20 milionů lidí, takže je tak těžké najít někoho, kdo se bude limit, a navíc bude z vašeho kmene,“ řekla Esther.

Stránka chlapa nevzbudila žádné podezření. Když se však Esther pokusila zavolat Theovi na telefon, telefon zvedl nějaká žena a poté zavěsila. V tu chvíli Esther nevěděla, co má cítit.

Esther/Zdroj: medialeaks.ru

Aby se dívka úplně zbavila pochybností, zkontrolovala geolokaci chlapa pomocí zvláštního odkazu, který mu poslala do zprávy. Ukázalo se, že Theo byl v Londýně. Esther dožadovala se vysvětlení. Pár se tedy poprvé setkal osobně a mladý muž řekl, proč nemohl odpovědět na videohovory.

Theo/Zdroj: medialeaks.ru

“Důvodem je, že jsem princ Nigérie. Můj otec nedávno zemřel a já jsem se musel vrátit domů. Nechtěl jsem Esther říct, kým ve skutečnosti jsem, aby mě nemilovala, protože jsem bohatý,“ odůvodnil chlap. Od té chvíle Theo a Esther zahájili plnohodnotný vztah . Ne každý má však takové štěstí.

PSALI JSME: DÍVKA SI STANOVILA ZA ŽIVOTNÍ CÍL NAJÍT BOHATÉHO MANŽELA: JAK VYPADÁ A CO PRO TO DĚLÁ

ČTĚTE TAKÉ: DÍVKA NĚKOLIK MĚSÍCŮ SBÍRALA PO BYTĚ SVÉ VLASY PRO EXPERIMENT A PŘEKVAPILA LIDI VÝSLEDKEM

Share