Muž adoptoval toulavého psa a nelitoval: Když se majitel dostal do potíží, psí hrdina okamžitě odplatil dobrem

Dobrý pes z Irska si zaslouží lahodný oběd poté, co pomohl zachránit svého pána. Muž během noční procházky ztratil rovnováhu, spadl ze silnice a nemohl se dostat ven. A pak pes prokázal svou loajalitu k majiteli.

Ilustrační foto. Pes/ Zdroj: medialeaks.ru

Irský pár Pat a Melanie Brennanová, kteří se v zimě vraceli z nákupů, všimli si malé štěně. Rodina se do psa okamžitě zamilovala a rozhodla se ho adoptovat, ale museli se ujistit, že šestiměsíční pes nemá majitele a je opravdu toulavý.

Zvíře šlo do místního útulku pro zvířata, kde zůstalo deset dní, ale majitelé pro něj nepřišli, píše Extra. Teprve poté manželé Brennanovi adoptovali psa a odvedli ho k sobě a dostal tak jméno Jack. Jen se podívejte na toho hodného psa a jeho pána.

Pes/ Zdroj: medialeaks.ru

A šest měsíců poté, co Jack našel rodinu, pes majitelům odplatil dobrem. Příběh chvályhodného činu zvířete se odehrál v polovině června, kdy s ním Pat šel na noční procházku, říká Independent. Brennan má rád astronomii a té noci kráčel po silnici se zvednutou hlavou a díval se na planetu, kterou viděl za Měsícem.

Ukázalo se však, že tato pozice je pro Ira extrémně nebezpečná, protože v minulosti měl infarkt a od té doby měl problémy s rovnováhou. Není divu, že se muž nakonec spadl do příkopu u silnice.

Příkop se ukázal být dostatečně hluboký a podle Pata by se z něj nikdy nedokázal sám dostat. Naštěstí měl muž telefon a zavolal na číslo tísňového volání 999. Pomoc byla na cestě, ale nastal další problém.

„Asi po deseti minutách jsem už slyšel sanitku, ale nemohl jsem jim dát signál a upoutat jejich pozornost,“ říká Pat Brennan.

Tehdy vstoupil do hry dobrý pes Jack. Majitel se bál, že po jeho pádu pes utekne, protože byl ještě skoro štěně. Pes však zůstal na silnici vedle Brennana a kňučel. Díky tomu policisté, kteří dorazili spolu se sanitkou, nalezli Pata.

Policie uvedla, že by si muže nevšimnuli, kdyby Jack neseděl vedle něj,“ řekla Melissa Brennanová.

Když už byl Ir v sanitce, věrný Jack seděl vedle auta a odmítl se pohnout.

Pes/ Zdroj: medialeaks.ru

Pat moc netrpěl: muž měl několik modřin a řezných rán a po vyšetření lékařem se mohl se psem vrátit domů. Za svou loajalitu dostal Jack lahodný jehněčí hamburger, řekli majitelé.

PSALI JSME: “ŘEŠÍM TO UŽ ASI 3 ROKY A ŘÍKÁM SI, KDYŽ NE TEĎ, TAK KDY”: MARKÉTA KONVIČKOVÁ PROMLUVILA, PROČ CHODÍ K DOKTOROVI

PŘIPOMÍNÁME: „MÁM NEJVYŠŠÍ HLADINU TESTOSTERONU“:TOMIO OKAMURA PROZRADIL TAJEMSTVÍ SVÉ VÝKONNOSTI, KROMĚ TOHO PŘEDSEDA SPD PROMLUVIL I O SVÉ SLABINĚ

Share